Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Enzolord #9916 üzenetére

    Én is osztom Djuree nézetét, miszerint az IS-6 igenis jó kis járgány!
    Nekem nagyon tetszik, bár eddig még kiemelkedően nagy hozamom nem volt...100K körüli volt a legnagyobb bevételem (persze ebből lejöttek a skulók és javítás). Viszont szeret pattintani és nekem eddig nem volt gondom az átlövéssel sem. Inkább IS-6, mint SP!
    IS-6:
    76.91% a találati arányom, 1.14 a K/B (tudom ez nem vmi fényes :U ), 1.95 K/D, 1.333,89 Effi, 2256 max. XP, 1.412,07 átlag sebzés és 1.2 sebzés arány.
    NEM vagyok jó játékos!

    Abban esetleg tudna nekem segíteni vki, hogy meg lehet-e nézni vhol, bármilyen statos oldalon, hogy adott tankot mikor használtam utoljára, még jobb lenne, ha azt is lehetne, hogy mikor adtam el?!? Fogalmam nincs ugyanis, hogy mikor adtam el a T1E6-os ajcsi tankot, amit vissza vennék az akció keretében (ez él még egyáltalán :F ). Nagyon köszönöm!

    (#9908) homeless09: több tanknál van sokkal több %-nyi változás mint 10! T-25-nél pl 17% plusz lesz! Csak azt nem értem, hogy szinte a legtöbb prémium tank hozamát változtatták - többnyire növelték, lásd előbbit -, de a Type 59 az nem változik...vajh miért nem?!? :(

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák