Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    Aki emlékszik kérdeztem, hogy a WZ-120-ra van-e értelme kifejleszteni a két ágyút, ha úgy is a 121 a cél. Van-e értelme ilyen sok xp-t erre költeni. Nos úgy döntöttem, hogy kifejlesztem, mert nem sietek sehova.
    Az eddigi tapasztalatok alapján azt kell mondanom, hogy HÚHA! Brutális ez az ágyú. Nagyon megéri most azt mondom. Az nekem mindent megér, hogy egy IS-7-et sok száz méterről is beüt, mert megvan az átütése, a sebzése is rendben, bár hihetetlen mennyire szélsőségesen mozog. Minimum körülit is sebeztem már vele, de maximum körülit is és azért nagyon nem mindegy, hogy 330-at kap valaki vagy 550-et.
    Egy fontos dolog van a top ágyúval kapcsolatban. Muszáj megvárni, míg teljesen beszűkül, különben óriási a szórása, viszont ha van időnk megvárni akkor pontosan oda fog menni a lövés, ahova szántuk.
    Természetesen közelharc lenne a jobb vele, de azt nem mindig tehetjük meg.
    A legjobb motor kifejlesztését viszont így elsőre nem ajánlom. Nekem az eggyel kisebbel is jól mozog a tank. Nem tudom mennyit adhat hozzá a top. Erről van tapasztalata valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák