Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz edari #82904 üzenetére

    De 128 pen könyörgöm 0.4 "pontossággal". Jó, ok, ez tier6-ban, de ha op-t akarsz nézz meg egy T37-t ugyanezzel a tűzgyorsasággal, 150 pen és -jelenleg- 0.36 pontosság. A nerf után is pontosabb és jóval nagyobb átütésű marad a T37, fasorban nincs hozzá a T21.

    Nekem olyan átlagos tank képe maradt meg a T21-ről, de hogy OP lenne???? Elég meredek állítás.

    A T71-t meg az új tier7 könnyűek miatt kell buffolni, bár a bulldognak ez még elég kevés, még mindig egy kategóriával jobb, mint a T71 (el is adtam a T71-t).

    A nerf után a bulldogon már nem lesz értelme használni a normál ágyút, mert jelentősen nő a töltés idő, a táras töltés ideje meg csak minimálisan növekszik, ráadásul a stílus miatt most tényleg szinte mindegy, hogy 30s vagy 34, mert töltés közben úgyis mindig valami mást csinált az ember, helyezkedett, spotolt stb, most plusz pár másodperc, olyan mindegy szinte. A normál ágyúnál viszont nagyon nem mindegy. Mondjuk nekem végül is mindegy, a táras is nagyon jó, csak szerettem, hogy lehet váltogatni és kicsit más stílusban játszani a két ágyúval, a nerf után marad a táras.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák