Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz ryger #41773 üzenetére

    Erre így szinte lehetetlen válaszolni, mert nem ismerünk; mennyi csatád van eddig, és milyen harcmodor jön be?

    Azt tényszerűen le tudjuk írni, hogy melyik vonal milyen harcmodort képvisel, de hogy az Neked be jön-e vagy sem, azt előismeretek nélkül senki meg nem mondja! :)

    Az angol vasak (med/ heavy / TD) általában pontosak, jó az átütésük, gyorsan céloznak, viszont kicsit sebeznek, páncélzatuk is sokszor kevéske, ergo nem az első vonalba valók, hanem távolabbi támogató tankok, és a nyílt terepnek örülnek jobban.

    A németeknél hasonló a helyzet, talán kicsit jobban megállják a helyüket közelharcban.

    Ha kezdő vagy, akkor:
    Szerintem a VK 3001-ről majd a VK 3601-re menj tovább a mediumok több tapasztalatot igényelnek - persze ha megfelelően akarja őket használni az ember.
    Azonban még jobb lenne a KV-1, talán a legjobb "tanuló tank" a játékban, ahogy pár hsz-el ezelőtt is írtam.
    És még egy jó tanács; ha kezdő vagy, ne rohanj előre a tierekben, állj meg 4-5 környékén vagy ezer csatára, és tapasztald ki a játékot! ;)

    #41901 Pete55555: ok, értem, így azért más! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák