Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz PAtr0n #24344 üzenetére

    Na nekem most van épp a szopós napom....
    Egyszerűen ép ésszel megmagyarázhatatlan a csapattársaim viselkedése. Szerintem túl jól ment tegnapelőtt és azóta csak bot csapattársakkal sorsol össze. Olyan csatáim vannak, hogy áááá pl. az ellenfél 6-5 ös vezetésénél nekem van 5 killem (pedig egy noob kezdő vok)... persze kiszedtek aztán elbuktunk valami 15-7 re. A másik, három csapattársam maradt a végjátékra egy 25 HP-s ellenféllel. Nálunk kettő még sértetlen. Az ellen besétál a foglalókörünkbe és (semmi bujkálás, ott áll a placc közepén) egyesével szépen kilövi a társakat! (félreértések elkerülése végett, nem azért mert akkora sebzése volt. Az uccsó srácra kb. ötöt lőtt mire kivégezte, anélkül, hogy a gyerek megmozdult volna)
    Az uccsó csata: Eddig úgy gondoltam, hogy egy tier VI hevy megszerzéséig azért ragad némi tapasztalat egy gamerre. Hát nem. A bázisunkat foglalja két heavy, felé tart tőnünk is kettő nagyfiú. Az idő rohamosan fogy, látszik, mire odaérhetnek csak 5-10 másodperc marad. Erre tök ártatlan helyen az ő bázisukhoz közel feltűnik egy felspotolt ellenfél.... és a mi két heavynk elindul oda. Persze esélyük se maradt, hogy egyáltalán meglőhessék, addigra már rég elbuktuk a meccset.

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák