Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolter

    junior tag

    válasz Geller72 #218846 üzenetére

    Milyen hülyeségeket. Számtalan olyan játékos van akinek artyin kívül nincs más tankaja.Ne haragudj hogy nem sajnálak meg , mert te mellélősz a parasita osztályban.Nálam csak az a része esik le hogy , rendszeresn három patkány szará lö .És nem melé telibe!!!!!!!!!!!! Énekem nincs egy darab artym se. Gondolom lejött hogy utálom ezt a szar csalo játék idegen osztályt.Ezt mondom úgy hogy én is próbáltam a fejlesztést , de elszégyelltem magam.Azt amit írtam tapasztalata mondatja velem (im 80000 csata).Sokk cheat vita az artysokal ahol nyíltan élvezkedik azon hogy szét kurta más játékát.Shoha 7 év alat egyszer sem kértem arty segítséget.Amit nem lehet megoldani csak csalással anak nincs értelme.Én Szerintem kikel veni a játékobol ,nincs rájuk semmi szükség.A td a játék része nem isten módban játszik , ha belö tudom honnan és nem megyek ki elé. Sőt még beis tudom cserkészni hisz nem a sarokban veri , mindenki mögött. Na ezt csináld meg az orrturkászal..Még egyszer mondom az arty osztály csalás.Nem kell elfogadnom semmit se , csak azért mert te mondod.Pont az ilyen embereket hívom egyetemistának . Akki veszi fáradtságot és a és esszéket ír,a játék legbutább és legegyszerűbb osztályáról.És ha ezt a buffot bevezeti a WG , soha többet nem fogok játszani vele. Én tankozni akarok, és nem szopatni másokat.Ja és köszönöm ezt a számomra ismeretlen sok okosságot. Amit nem írt le előtted még soha egyetlen egyetemista se.
    UI:Más artysok által írt tip tipp: A helyezkedés roppant nehéz vele sok logisztikai problémát okoz. Meg kell fontolni a tank mozgatását mert igen sok tudást integrál.A többit te is említetted . Ezért a nincs több tipem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák