Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Moleman #192131 üzenetére

    Szerintem az, hogy ha végig online volt a felhasználó, de nem volt semmi aktivitása. Lehet, hogy azt is figyeli a játék, hogy letetted-e háttérbe, vagy sem. Én pl múltkor fél csatában játszottam rendesen, szépen hoztam is a kötelezőt, aztán egyszer csak felébredt a gyerkőc, asszony meg épp fürdött. A csata vesztére állt (mi támadtunk, de nem értem volna oda, mire befoglalnak), így lelkiismeret furdalás nélkül otthagytam a tankot, ahol épp voltam. Megkaptam mindent, amit amúgy is, és még ki sem lőttek.
    Szerintem te is láttad Scheff múltkori videóját, ahol az egyik ellenfél a csata végén felrobbant ("lost in battle"), így megnyerte a játékos (nem Scheff) a csatát. Szerintem van annyira intelligens a rendszer, hogy ha a játékost besorsolta a csatába, de utána megszakadt vele kapcsolat, ergo nem lépett be a csatába, vagy csata közben volt disconnect, akkor szerintem megkapja a juttatásokat. Ha így van, akkor a kérdés az ALT+F4, mert ott ugye a windows lelövi a progit, így nincs ideje lejelenteni a szerver felé, hogy szándékos kilépés történt. Magyarán olyan, mint a disconnect, csak épp nem a fair módon.
    Valamilyen szinten én is büntetném, de elég nehéz automatán megmondani, mi a valódi oka az afk-nak.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák