Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Gergo_R6 #17547 üzenetére

    Igazad van, én is nyertem már olyan csatát amibe vesztenünk kellett volna nem is egyet. Pl. Tigrissel mentem, 44% esély volt tier 7 csata Lakeville. Néztem ,hogy van két zöld wn6-ú játékos szakaszban, egy KV-3 és egy IS-2. A többi átlagos játékos volt, még át is futott az agyamon, hogy ha ezeket ki tudnánk szedni akkor nyerhetünk. A városba mentem, kicsit lemaradtam a többiektől. Már kibontakozott a harc, a legszélső utcára mentek a mieink, gondoltam megpróbálok a mellette lévőn az ellenség oldalába támadni és megzavarni őket a Tigris elég gyorsan tölt és egyedül sem nagyon leszek kiszolgáltatva. Pont a KV-3-ra láttam rá még full hp-n volt, épp előre ment a házak között, hogy lőjön. Sikerült kétszer felgyújtanom, az elsőt még eloltotta a másodikat már nem volt mivel és ki is lőttem. Persze beírta a chatbe, hogy gold noob pedig csak jó helyen találtam el. Az IS-2 em élt sokáig, a többieket pedig simán lenyomtuk. A bázisnál alakult ki még komolyabb harc, de simán lehoztuk a csatát. Persze olyan is volt, hogy nyernünk kellett volna de csúnyán buktuk a csatát.

Új hozzászólás Aktív témák