Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Stanislav84 #140181 üzenetére

    Vannak prémtankjaim még régebben élveztem velük a játékot pl : IS6 még le is 3markoltam , supipöri is jól muzsikált és még sorolhatnám de nincs egy olyan prémtankom se ami jelenleg megállja a helyét és igazodik a játék stílusomhoz. Na például a defender az lenne mert imádom az offensive heavy tankokat.Viszont AMX30 hoz hasonló prém nincs is a játékban és onnantól hogy nem élvezem a játékot már probléma van...

    A rerollról csak annyit ez volt az első accom ha jól emlékszem Sárga és narancs sárga között volt aztán tavaly év végén húztam fel idáig de különösebben nem foglalkozom vele. Ami a statisztikáimat illeti , nem tudom feltűnt-e de maga a név : Susnyásbaviszlek nem véletlenül választottam. Ez egy vicc-poénkodós-trollkodós accnak indult egyik régi haverommal. Low tierben az első 300-500 csatát végig trollkodtuk meg röhögtük. Nézd meg most hova jutottam :) Én ezen az accom tanultam meg játszani az 50-100 ágon -> ott van fehéren feketén statokban is akár :D Alapból ez egy elb*szott acc volt fekete-piros és utána ahogy fejlődtem lett egyre jobb. Papíron reroll de ... az alább leírtak miatt én távolról sem tekintek úgy rá. Hiszen sokakkal ellentétben nem 20-30-40k csata után kezdtem szándékosan egy új accot hanem k*rva nagy handicappel indulva full nooból fejlődtem fel idáig és még most is van hova .... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák