Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz lacibacsi #119592 üzenetére

    Az auto equip alap mod volt nekem is, de amióta nem használok modokat, azóta őt sem, a tiszta játék híve vagyok.
    Pont azért van amúgy sok, hogy ne ragadhasson be (ha nagyon nem megy a játék, akkor megesik [szerencsére egyre ritkábban], hogy kettő tank is beragad, ha ezek éppen periszkópos gépek, és egy szintén periszkópossal mennék, akkor nem árt, ha van egy harmadik csiga).
    Ha olyan gépet használok, akkor csata előtt mindig felteszem ő(ke)t, ha meg befejeztem azzal a géppel, akkor leveszem, így nem lesz az, hogy periszkóp nélkül indulok valamivel. Csak egy kis odafigyelést igényel.

    Más, egy kis ötszörözős xp-farm Bulldoggal, és ELC-vel. Ez utóbbinál elküldtem a csapatunkat a halál ...ra, mert a sok gyík Cliffen felment meghalni a világítótoronyhoz (hogy azt hogy hozták össze nem tudom, de mert létszámfölényben voltunk ott), míg én lent az egyenesben villogtattam a lassú TD-ket meg heavyket, egy szaros T28 HTC állt mögöttem, ő lőtt néha (meg persze én is), meg az artynk, miközben volt előttem vagy 5000 hp... 1500 spot lett a vége...

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák