Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Télapó_ #104031 üzenetére

    Nekem a Chaffe, T37, ELC trióval volt-van dolgom eddig. Mindet nagyon szeret(t)em. Az amcsik rambózósak, menni kell velük, elsősorban aktívan szpottolni (persze a bokor ilyenkor is jó barát). Jó az ágyúsüllyedés, dombokat szeretik. A Chaffe irtó jól mozog, csak közel kell menni vele az ellenhez. A T37 lomhább, cserébe nagyszerű ágyút kapott. Az ELC ezekhez képest más stílus. Azzal is lehet futkorászni, de az álcáját kihasználva inkább egy szupergyors TD-ként érdemes használni. Én nem vagyok nagy player, de az egyik olyan tankom, amin megközelítettem a harmadik kiválósági jelet (94 egész valamennyi volt a max), szóval nincs magasan vele a sebzésküszöb, statpadder dög. :-) (A másik éppen a T37.)
    De mindenekelőtt ami fontos - pályaismeret és legénység. Jó legénység. Hatodik érzék + álca a minimum. Minden továbbival csak jobb lesz (mozgásra és mozgás közbeni tüzelésre, valamint látótávra érdemes gyúrni). Gyenge legénységgel kínszenvedés. Érdemes a lányokat ezekbe a tankokba helyezni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák