Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trucker39

    tag

    Kipróbáltam a teszt szerveren a hordozókat.

    Nekem a rajok mozgása, irányíthatósága - torpedókra koncentráltam inkább - visszatérése, illetve a feltöltési idejük úgy tűnt, mintha a 8.0 verzióval játszanék. A mai hot fix-nek nincs még nyoma.

    Nem egészen értettem meg, majd jobban átolvasom, minek is kellett volna változnia a CV osztályon.

    A feladat a cirkálók tesztelése lenne, de azokhoz nem értek, így kihagyom.

    Fox: Ha az anime-re gondoltál, akkor akár én is lehetnék a hunyó úgymond, mert bizony szeretem a jól elkészített, jó történettel megáldott, komoly hangvételű anime filmeket. Volt szerencsém látni néhányat és azt kell mondanom, történet vezetésben messze felül múlják az amerikai, agyon sztárolt, szuper CGI filmeket. Azok nagyon látványosak, de a történetük egy füzetlapra ráférne. A bonyolultságuk, meg kb olyan, amit egy 6 éves gyerek is kitalált volna. Nem akarom bántani az amerikai filmeket, csak nagyon el hajlottak a CGI parádé irányába és közben nulla történetük van. Néhány anime egész estés filmnek meg olyan a története, hogy még a sörömet is elfeledtem közben meginni, úgy lekötött. Persze ezek a filmek nem kisiskolások történetei, hanem felnőtt emberekről szólnak. Nem is ajánlott gyerekeknek megmutatni.

Új hozzászólás Aktív témák