Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Üdv mindenki!

    Egy kis help kellene:
    Vistát használok már jóideje, de most kellene xp is. Namost hogy ne keljen kínlódnom a bootmenüvel, ezért ugy akartam a dolgot, hogy lehúztam azt a vinyót amin a vista van(160as maxtor) és csináltam egy particiót a másikon(500as samu), hogy majd arra feltolom az xp-t, és majd bios boot váltással eldöntöm hogy melyik vinyórol bootoljon a gép, és akkor értelem szerűen hogy melyik op induljon. Ezzel eddig nincs is gond, de míg anno a maxtoromra simán települt az xp(sata mindkét winyó) addig a samut nem ismeri fel a telepítő :( mondom csodás, akkor gyorsan pendrive-ra feltoltam az nvidia achi drivert, de az ntfs-es pent nem ismerte fel a telepítő :W nosza neki akkor formáztam fat32-re, driver fel, telepítő indít, ekkor végre valahára betudtam adni neki a drivert, fel is ismerte, kiválasztom a particiót, és mikor a fájlokat kezdené másolni, akkor a driverrrel kezdené, de nem tudja beolvasni a pendriveról :W :W
    Nah nosza neki akkor elkezdtem szétkutatni a házat hogy találjak egy floppy meghajtót, és hozá egy működö floppyt is... nagy nehezen összeált a kép, telepítés indít, driver beadagol, partició kiválaszt, és jeeah másolja a fájlokat :C a következő meglepetés már csak akkor jött mikor végzett a fájlmásolássa, és ujraindult a gép, mert a következő üzenet fogadott: Hiba a rendszer betöltésekor :W hogyazaaaa :W

    Szóval mi a bubánat lehet a baja?? tudna valaki segíteni?

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák