Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz Zoz #87729 üzenetére

    Köszi, ismét!

    Zoz: Windows 10 Pro, legfrissebb update-ek fent vannak, nem megy.
    Amit pedig zolee001 kollégának írtál a gpedit-es megoldásról: Szintúgy nekem is ugyanúgy odarakja a mappákat annak beállítása (a tiltás engedélyezése) után is.

    darvinya: Tiszta telepítés, így ez kiesett.

    zolee001: Megcsináltam, és még néhány lépésen túl vagyok, csak ezután gondoltam felkeresni a fórumot.

    Geth: Ez a találat nekem is meg volt, pontosan ezeket hajtottam végre a gépen, majd miután semmi változás sem történt, utána állítottam le azt a két szolgáltatást. Rögtön... :)
    Amit nem értem, hogy amikor Windows 7-tel készül a pendrive, ez esetben miért nem látnak a lejátszók mappákat? :(
    Egyébként pedig egyetértek, sőt, nálam ~újszerű autós rádión nincs gond, és feltételezem, hogy még rengeteg embernek, akik nem sok évvel ezelőtti technológiát használnak.

    King Unique: Annyi biztos, hogy ha Windows 7-en formázom a pendrive-okat, majd zenéket másolok rájuk, és bedugom a hifibe, akkor a lejátszó eszköz nem lát mappákat, de ahogy akárcsak egyszer is bedugom a Windows 10-es gépbe, majd a hifibe, ott figyelnek a lejátszón a mappák (kötetinformáció, és lomtár).
    Ezidáig nem is okoztak gondot ezek a mappák (írtad, hogy a Win7 is létrehoz ilyesmit), de most már igen.
    Amit már ketten is linkeltetek, ezek a módszerek nem működnek.

    Ezt találtam még, illetve egyik kollégámmal tudtam ma 2 mondatot váltani, és valami olyasmit mondott, hogy az autorun-nal lehetne szórakozni, ha ugyan még van olyan a Win10-ben.

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák