Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz mefistofeles #4759 üzenetére

    Nekem jelenleg a 10049-es van fent. Gondolkodtam én is a 10061-esen, de inkább a tiszta telepítés híve vagyok, úgyhogy elvetettem az ötletet, nem akarom mégegyszer végigzongorázni az egészet, kedvem nem lenne hozzá. Így inkább úgy döntöttem, hogy megvárom a megjelenést és akkor indítom nulláról az egészet. Viszonylag jól belaktam a jelenlegi build-et, beállítások, programok zöme megvan, szóval ezért sem erőltetem az újabb feltelepítését. Közel sem hibátlan rendszer, de a telepítés óta én nem vettem észre komolyabb bugot, pedig az app rész kivételével próbáltam részletesen átnézni a rendszert. Amin mosolyogtam, hogy nem tudom manuálisan feltenni az Intel Network Connections driveremet, a Windows-os beépítettet kell használnom, mert az írja a rendszer telepítés alatt, hogy nem talált megfelelő hardvereszközt a gépemben, így nem mehet végbe az installáció. :) Ha ebből indulok ki, akkor nálam is jobban bevált a 9926-os build.
    Szóval én azt mondom, ha nincsen komoly bajod a jelenlegivel, akkor hagyd a 10061-eset. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák