Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Pyttawrx #127844 üzenetére

    Már ne haragudj de hány ezerszer leírtam, hogy ugyan ez a problémám volt X470 Tachi + R5 2600 -al is amin NEM beta bios volt, ez nem számít, haló??? Csak azt hagytam mert úgy is ment eladásra.
    Win 10 PRO, official microsoft oldalról.
    Nem vagyok IT analfabéta eléggé értek a gépekhez, szoftverekhez, tudom őket használni.
    Magam rakok össze gépeket ha valami nem megy egy gyors gugli és már is megoldottam.
    Csak a Win10 nyomoruságait nem tudom néha megoldani, érdekes :U
    Olyan problémákkal jöttem ide amire NINCS megoldás a neten se, nem én vagyok az egyedüli balfék akinek ilyen gondja van és neki nem segít semelyik "tip" se. De értem én, ha ti se tudjátok megoldani akkor csak az lehet, hogy az adott személy egy értelmi fogyatékos a microsoft meg helikopter.

    @Zolka75

    Akkor kérlek adj megoldást a szoftveres gondjaimra illetve egy tök alap funkcióra, hogy egy nyomorult telepítési mappát nem lehet megváltoztatni sehogy sem. Nem érdekel, hogy egyéni probléma mert van akit nem zavar van akit igen pl engem és sok mást ezer meg ezer post van róla neten érdekes, hogy mekkora ratyiság hogy microsoft játékokat csak ilyen nyomorék módon lehet telepíteni.
    De tudom majd jöttök újjal mutogatva a hardver gyártókra meg menjek xboxra ha játszani akarok :DD :C

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák