Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Trebron09 #114299 üzenetére

    ""rájön" a microsoft akkor lelőheti a gépet úgy hogy ne tudjam használni sem?"

    Nem. Ha volume mak kulcsod van, az is mindenképpen jó lesz hardvercseréig. Utána is jó lehet, ha még nem fogyott el a licence-mennyiség. Ha elfogyott, akkor hardvercserénél már nem fogod tudni újraaktiválni. Ha mondjuk 5 év múlva cserélsz hardvert, akkor addig lesz biztosan jó.

    Az a baj ezekkel a mak-kulcs eladásokkal, hogy retail-ként vannak hirdetve. Nem értem, miért kell ez. (Jó, persze értem. :) ) Senkinek nem lehetne kifogása, ha simán meghirdetnék, mint Win 10 Pro vagy Home licence. Ennyiért, amibe ezek kerülnek, bőven megéri a mak kulcs is, hiszen hardvercseréig biztosan, de akár még utána is elmehet évekig. Viszont ha retail-ként van hirdetve, más lesz az user elvárása. Pedig ennyiért egy mak is megéri, de sajnos retailt vár, mert ez volt a hirdetésben. Viszont pont ezért lehet reklamálni is.
    Nem tudom, mitől függ, én retailt kaptam egyből a software-codes-tól, meg sokan azt kaptunk. Fillérekért. Mondjuk ahol te vetted, az másik cég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák