Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz VeryByte #114290 üzenetére

    Én azt javaslom ments le mindent ami fontos a rendszer partícióról majd tiszta telepítés. Mivel írtad, hogy már volt 10, gondolom aktiválta már magát. ha így van akkor nincs más dolgot mint újrahúzni, és valószínű gond megoldódik.(Egyébként pár napja hasonló cipőben voltam a laptoppal. Első körben és is csak ráfrissítettem, de nekem szépen végigment, leállt és újra is indult, de fagyogatott. Nekem is jobb lett volna a frissítés mert ugye minden maradt volna, de elkerülhetetlen volt az újrahúzás.(Bár felkészülve kezdtem az upgrade-re mert mielőtt nekiugrottam volna a frissítésnek az SSD-ről minden fontos dolgot átraktam a külső HDD-re.) És ugye maga a rendszer pikk-pakk felmegy egy SSD-re, de utána jön a többi kis segédprogram amire szükség van. Ez kétszer annyi időbe telik mint maga a rendszer telepítése.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák