Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Geth #104165 üzenetére

    Valóban.:D

    Viszont nem csak nálam létezik ez a start menüs dolog, sokan panaszkodtak hasonlóra. + van még pár érdekesség, amik ugyan apróságok, de néha nem akarnak működni, hiába kattintok rá, de ezen már túl tettem magam, nem is idegesít.:D

    Maga a rendszer ilyen, valakinél megy, valakinél nem.

    NIncs 2 ugyanolyan pc, illetve különböző programokat/ drivereket használunk.

    Értem én, hogy szinte lehetetlen ennyi mindent tesztelni..de ahelyett, hogy telenyomnák mindenféle szükségtelen hülyeséggel, legalább az ilyen alap dolgokra figyelhetnének.

    Mac-hez szoktam, az működik..ezzel meg csak a baj van.:D

    btw Próbáltam már MCT-vel clean installt, avagy a vásárolt dobozos win-t feltelepíteni, majd azt frissíteni ( mert az csak az akkor elérhető legfrissebb verziót tartalmazza. ) de így is- úgy is belefutottam már ilyen hasonló furcsaságokba.

    Pedig nincs semmi extra a gépen, szükséges driverek + mivel custom vizezve van minden, ezért az ahoz szükséges programok. Az biztos nem okozza, mert sokaknál működik + próbáltam már nélküle is. Egyszerűen ilyen a win, el kell fogadni.

    Majd most, hogy nem fél évente szórják ki a "jobbnál jobb" frissítéseket, meglátjuk, hátha javul a helyzet kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák