Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz szolnoki #30197 üzenetére

    Faxot gyakorlatilag egyik VOIP szolgáltató sem támogat, akkor sem, ha a VOIP adapter támogatja a T38-at. Maga a fax küldés egy primitív dolog és éppen emiatt a VOIP alkalmatlan rá. Minden elveszett csomagot újra elküld, amit nem kellene, hiszen itt egy folyamatos online adatátvitelnek kellene megvalósulnia valós időben. Tehát túl precíz a mai technika, a hibát minden áron javítani akarja. :) Szolgáltatóra visszatérve, én az Ephone-t használom. Kérhető földrajzi körzetszám és 21-es is. A földrajzi szám használata esetén jószerével meg kell esküdni, hogy csak azon az adott címen használjuk. :) Ha nem így teszünk, az ebből adódó bárminemű kár a mi sarunk. :) Ez olyan höülyeség. A percdíjak: 99 Ft hjavi díj, ez a szám használatának a fix havi díja. Feltöltős rendszerű, banki átutalással, vagy a szolgáltató oldalán online lehet feltölteni kerek 1000 Ft-ra végződő összeggel. Számhordozás is megoldható. A felhasználható összeg nincs időhöz kötve, elfogy amikor elfogy. Annak idejáén számhordozással mentzem hozzájuk, akkor volt olyxan akció, ha 10000 Ft-al töltöm, akkor a számhordozás díját elengedik. (ez talán 5000 Ft körül van) Azóta is ebből a 10 rongyból van még olyan 2700 Ft, amit már lassan 4 éve használok, 2 telefonszámmal. MObilkliensként a CsipSimple applikácit használom. Ügyfélszolgálat és a technikai csoport nagyon segítőkész és jól felkészültek. Visszatérve az árakra. Tehát havi 99 Ft a havi díj, ezt talán szám tartalékolási díjnak hívják. Az elszámolás másodperc alapú, a webfelületen megtekinthető, letölthető a kimenő hívsok listája, de a BEJÖVŐ hívásoké is! Ilyennel még nem találkoztam sehol.
    Belföldi vezetékes számok, kék számok, belföldi VOIP számok, rövid hívószámok 12xx, 14xxx 3,07 Ft+áfa, belföldi mobil 15,67+áfa,. Kapcsolási díj nincs, hálózaton belül ingyenes, maximum 1 órás időtartamú egybefüggő hívás lehet, 60 perc leteltével bont a központ. DE ez szerintem máshol is így van. Alapdíj 228,35+áfa lenne, de elektronikus ügyintézésnél ezt nem kell fizetni. Gondolom, ez arra vonatkozik, ha valaki utólag, sárga csekken akarja fizuetni a díjat. Külföldre is kedvező percdíjak, például Németország 2,2+áfától olyan 15 ft-ig. DE az USA is csak 3,59-25,6+áfáig. MIntegy 4 éve használom, de pár perces leálláson kívül még nem volt problémám, de az sem biztos, hogy a szolgáltatónál volt. Szóval teljesen elégedett vagyok vele. Elektronikus fax szolgáltatás rendelhető. Regisztrálni lehet itt: https://www.ephone.ch/hu/registration?refCode=816CFA

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák