Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szolnoki

    csendes tag

    Sziasztok,

    Ki tud minnél kedvezőbb árú olyan VOIP szolgáltatót (magyar/külföldi), aki MAGYAR földrajzi, vagy nomadikus (0621...) hívó számot is biztosít a fiókhoz.

    Igazából nem gyakran akarok se hívást indítani se fogadni rajta. Arra akarom használni, hogy ha külföldre megyek (EU-n kívűlre, brutál drága percdíjas helyre), akkor előtte a magyar mobilszámomat erre irányítom, illetve ezen keresztül hívnék kifelé külföldről. Így amíg van internet a mobilomon (kint venni szoktam) addig forintékort hívok és fogadok hívást úgy, hogy aki hívni akar, annak elég csak a jól ismert mobilomszámom hívni...
    (Nekem ez évek óta bavált, csak a mostani VOIP lehetőség megszűnt.)

    Amiket eddig ismerek [havi díj/vezetékes hívásdíj/mobil hívásdíj]:
    DIGI (igen a kábleszolgáltató) [250/4/6]
    MCN Telekom [149/5/25]
    FONIO [0/5/20] (+évi 2000 Ft feltöltés, ami lebeszélhető)

    Eddig a Fonio a nyerő, mert még a legdrágább percdíj mellett is 0 Ft a havidíj (vagyis a kötelező évi feltöltés miatt 166 Ft/hó, de az meg lebeszélhető). Ha olyan max 80-120 percet használom évente csak.

    Szóval valami olyat keresek, ami mondjuk évi 120 perc mobíl hívás mellet olyan 2400 Ft/év alatt jön ki cakk-pakk.
    Ja ha még FAX (tudom ez már őskövület, de nekem néha kell) támogatás (T.38 vagy hasonló) is lenne, az királyság lenne... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák