Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Joshi #55446 üzenetére

    Pl a 980Ti blokkom le volt ragasztva egy matricával, és rá volt írva hogy szivárgásra tesztelve. Vagyis nem kellett szétszednem hogy jól van-e összerakva.

    :DDD :DDD :DDD Jaaaaah. És a kollégának akinek meg szutyokra áztatta a kariját a blokk, neki meg akkor az EK kifizeti a matrica feltetoválását a homlokára? :B A raklap sorjákat a pokoldrága POM tetőkről, a megsemmisülő tavaszi fing vastagságú nikkelezést már meg sem említem. És akkor amikor shotolod, hogy van 3mm a blokkban a síkhoz képest elhajtanak a pcsába. Az is rendben van.

    Maradjunk annyiban, hogy igen, volt 2 blokkod, ami jó volt. Nekem meg 2 ami nem. És akkor még a netet nagyon nem is forgattam ki. Ez egy szokásos okosság, ha a brand megy, mint a barom, jöhet az optimalizálás. Egy ponton elszalad a gyeplő és már érezhető lesz a minőségromlás, aztán innentől jó kérdés mikor dől be a buli.

    De ne parázz. A heroin árért vett nyomármérős mindenes D5 tetőm AC-tól egyből kérte a smirglit :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák