Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Joshi #4665 üzenetére

    Veled konkrétan ott tartok, hogy megkérdeztem mennyit érne meg neked ahhoz képest amennyit először mondtam rá, és erre nem válaszoltál. Ha nem akadt volna el a kommunikáció, lehet hogy neked csinálhattam volna kisebb áramokra olcsóbban. Csak nem írtad le mit szeretnél. Annál olcsóbb lett amúgy amennyiért neked nem kellett. Simán lehetne már ilyened. Alig kerül többe mint ez. Amiből ugyebár nem egy kell. Szóval ahhoz képest hogy bedugod a szivattyúdat egy molex csatlakozóba és hallgatod, lehet hogy drága, de bármelyik másik vízhűtéses kellékhez, csatlakozóhoz, blokkhoz stb képest egyáltalán nem drága. :) De ez csak az én véleményem persze, mindenkinek más a fontossági sorrend mire költ. Csak ha valaki egész nap az imádott és tuningolt gépe előtt ül, és már mindent megvett bele többszázezer forintért, nem értem miért nem éri meg neki két rúd téliszalámi árát, hogy le tudja csendesíteni a pumpáját, hisz ez a vizezés egyik lényege. A csend.

    DigitXT sorry mégegyszer, tényleg nem fogom így ütni a vasat, de az az igazság, hogy büszke vagyok rá :B

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák