Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _q

    addikt

    válasz Tuninger #20008 üzenetére

    Jó a pana stabi, de most meg az AF szívás és én meg már egy ideje agyalok rajta, hogy le kellene cserélni a G80-at a gyenge AF, low light és a gyenge full HD miatt, de közben szeretném, hogy a run & gun kényelem is maradjon.
    Családi, kirándulós, esemény videózás a cél, nyártól meg baba videózás/fotózás is lenne. Lépni kellene G80-ról valamire, de azért olyan árban ami nem egy vagyon. Akármennyire is jó a pana stabi egy baba esetén szerintem érezném a jó AF hiányát és fotós képességben a megkötést. Lehet tévúton járok, de most nem érzem azt, hogy ezeket az igényeket a pana vonal szolgálná ki számomra. Tehát felmerült bennem, hogy lehet az IBIS-ről kellene inkább letenni, csak OIS maradna és APS-C-re feljebb lépni, így még költségben nem jelentene annyival többet, viszont az említett szempontokból talán jóval nagyobb lenne az előre lépés. Persze gimbalt se akarok én mindig használni, ahogy panánál se tettem. Annyiszor javasoltátok itt a fórumon a fuji vonalat is hogy már arra is elkezdtem nézelődni. Lehet érdemes lenne megvárni egy XT3 árcsökkenést ami az XT4 megjelenésével jön még idén? Vagy ott van az XH1 IBIS-el. Esetleg sony vonalon nézzek valamit?

    (#20009) MrChris
    Tanácstalan vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák