Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    válasz Boond #2989 üzenetére

    Bocsi, lehet rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy kézzel nem telepítgettem drivert. Felismerte a gép simán FireWire-ön (az USB más story, van olyan Sony-n amin az is van, de az kézzel felrakott driver nélkül nem megy)

    "A Dv szalagra már digitális jel kerül... nem tudom mennyivel lett volna jobb azt utána analógizálni, majd digizni"
    Ezt a mondatot nem értem :DDD
    Leírom hogy néz ki ez akkor nálam:
    SVHS magnó -> SVHS+RCA kábel -> Sony kamera -> FireWire - > PC -> Ulead VideoStudio 8 (teljes verzióban kaptam a FireWire kártyához).
    Sony-n bekapcsolom az AV->FireWire opciót.
    A VHS magnón elindítom a lejátszást, a PC-n máris látom a képet, hangot és elindítom a felvételt. Semmiféle analogizálás nincs itt, a sony kamera "on the fly" alakítja digitális DV-re a videót+képet, a PC meg rögzíti AVI-ba.
    Lejátszom a kazettát és át is vettem a PC-re egyszerre,
    Na most neked 2x kell lejátszani, 1x a VHS kazettát, 1x a miniDV kazettát, erre utaltam.

    Sajnálom, ha a kritizálás jött át, építő jellegű akart lenni, hogy lehet másképp is, hatékonyabban is csinálni a folyamatot.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák