Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Budapestről Szegedre utazik a rendőrtiszti főiskola és a műegyetem egy-egy csoportja. A pesti állomáson a rendőrtiszti főiskolások - becsületes emberek révén - mind váltanak jegyet, a műegyetemisták viszont csak egyetlen egyet. Elindul a vonat, jön a kalauz. A műegyetemisták abban a pillanatban beslisszolnak a WC-be. Amikor a kalauz odaér, látja, hogy foglalt a retyó. Bekopog, mire résnyire nyílik az ajtó, kijön a jegy. Kalauz kezel, majd továbbáll. Tetszik a trükk a rendőrtiszti főiskolásoknak. Hazafelé Szegeden már csak egyetlen jegyet váltanak, a műegyetemisták viszont egyet sem. Indul a vonat, a kalauz megint jön. Rendőrtisztisek be a retyóba. Ekkor feláll az egyik műegyetemista, odaballag a WC-hez és bekopog, mire kijön a jegy...

    Távoli sziget mellett halad el az álomhajó. A szigeten egy szakadt, rongyos férfi ugrálni kezd, mindkét kezével integet. A luxushajó egyik utasa megkérdezi a kapitánytól:
    - Azzal az emberrel Ott mi van?
    - Nem tudom - feleli a kapitány -, de mindig így örül, amikor erre járunk.

    Süllyed a hajó. Azt mondja a kapitány az utasoknak:
    - Van olyan önök között, aki bízik Isten segítségében?
    - Én - jelentkezik egy utas.
    - Ennek nagyon örülök - feleli a kapitány -, mert egy hellyel kevesebb van a mentőcsónakban.

    - Mondj egy olyan szót, amiben benne van a Titanic!
    - Óceán.

    Két barát találkozik az utcán.
    - Képzeld, megnősültem! -mondja az egyik.
    - Tényleg, és kit vettél el?
    - Jézus Máriát!
    - Ne hülyéskedj már!
    - De komolyan. Itt a fényképe!
    - Jézus Mária!!!

    Nászéjszakán a férj anyaszült meztelenül odaáll a felesége elé:
    - Ez az, amit nyújtani tudok!
    Mire a feleség:
    - Rendben Béla, akkor kezdd el nyújtani.

    Nászúton van az ifjú pár. A férj egy szerelmes éjszaka után odafordul az ifjú arához:
    - Tudom, hogy buta kérdés, de elárulnád, hány férfi volt az életedben rajtam kívül?
    A feleség szabadkozik, de férje addig kérleli, amíg végül kötélnek áll, és elkezd számolni:
    - Egy... ketto... három... négy... öt... hat... aztán voltál te... nyolc... kilenc... tíz... tizenegy...

    Az esküvő estéjén a mennyasszony kérdezi az anyját:
    - Anyám, tudnál segíteni nekem, hogyan tudnék a férjem kedvére tenni?...
    Az anyja kissé elvörösödve:
    - Nézd kislányom, mikor két ember szereti egymást, akkor a szeretkezés közöttük a világ legcsodálatosabb dolga, és...
    - Anyám, azt már tudom hogyan kell b@szni, most speciel a főzés érdekelne...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák