Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz <Adamsky> #5422 üzenetére

    Ingyen volt, rájuk írtam tegnap, hogy érdekelne a 85t mennyivel jobb. Amúgy én csak kupont kértem vagy valami kedvezményt, nem akartam pofátlan lenni, de csak a címem kérték. :B
    De amúgy ezen kívül is imádom a 75t-t, nekem nagyon bevált a hangzása, minősége, zajszűrése, minden. Anno a 65t-t azt vettem. :K
    Az EQ kérdést hirtelen nem értem (my fault tudom :D ), a Jabra szoftverből állítod. Hogy ez a beállítás mennyire lehet hardver related azt nem tudom, a zajszűrés viszont hardveres (itt már, a 75t esetében nem volt dedikált rész erre a SoC-ban, ettől még update jött rá amivel lehet hangolni csak nem olyan szinten). Ezért is tudták itt még faszábbra megcsinálni a zajszűrést, mert hardveres támogatása is van.
    Most fut a firmware update rajta aztán megnézzük milyen. Maga a cucc kényelmesebbnek érződik pár másodperc után, ugyanakkor szinte semmit nem zárt esetemben a középső (default) eartip. Remélem a legnagyobb jó lesz. Elefánt hallójáratom vagy úgy tűnik - de legalább jól hallok. :DDD

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák