Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz CWorm #2 üzenetére

    milyen könyvtár?
    esetleg mappa neveket mondasz?

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • PPeter

    addikt

    válasz CWorm #6 üzenetére

    Világért sem feltételezném, hogy felhasználói bénázásról van szó, de megemlítek egy tipikus esetet. Számos esetben szerelek be CD/DVD-írókat és tanítok meg embereket CD/DVD-t írni, a szoftvereket kezelni. Sokan úgy használják a Nerot, hogy amikor egy új lemez anyagát összeállítják, akkor a Neron belül, a merevlemez könyvtárszerkezetét mutató ablakból húzzák át a felírandó cuccost a készülő lemez összeválogatott ablakába. Erről a módszerről szoktam lebeszélni a felhasználókat elsőként, ugyanis könnyen előfordul, hogy az anyag átrakásakor a vonszolás közben előbbb engedik el az egérgombot mint kellene, és a vonszolt cucc nem a felírandó válogatásba pottyan, hanem még a merevlemezen belül átmozgatódik valahová, ahol éppen az egérmutató járt. Volt már olyan felhasználó, akinek ebből az okból ''vándoroltak'' rejtélyesen a könyvtárai, fájljai.Ezért szoktam a Neron belüli forrásablakot kikapcsolni, és inkább a Windows Commanderből átemelni az állományokat a Nero teljes szélességében megnyitott válogatás ablakába, akkor kizárt az ilyen véletlen áthelyezés. Csak egy tipp volt.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák