Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz CWorm #6 üzenetére

    Világért sem feltételezném, hogy felhasználói bénázásról van szó, de megemlítek egy tipikus esetet. Számos esetben szerelek be CD/DVD-írókat és tanítok meg embereket CD/DVD-t írni, a szoftvereket kezelni. Sokan úgy használják a Nerot, hogy amikor egy új lemez anyagát összeállítják, akkor a Neron belül, a merevlemez könyvtárszerkezetét mutató ablakból húzzák át a felírandó cuccost a készülő lemez összeválogatott ablakába. Erről a módszerről szoktam lebeszélni a felhasználókat elsőként, ugyanis könnyen előfordul, hogy az anyag átrakásakor a vonszolás közben előbbb engedik el az egérgombot mint kellene, és a vonszolt cucc nem a felírandó válogatásba pottyan, hanem még a merevlemezen belül átmozgatódik valahová, ahol éppen az egérmutató járt. Volt már olyan felhasználó, akinek ebből az okból ''vándoroltak'' rejtélyesen a könyvtárai, fájljai.Ezért szoktam a Neron belüli forrásablakot kikapcsolni, és inkább a Windows Commanderből átemelni az állományokat a Nero teljes szélességében megnyitott válogatás ablakába, akkor kizárt az ilyen véletlen áthelyezés. Csak egy tipp volt.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

  • PPeter

    addikt

    Egy átdolgozott nap után, amikor határdiőre, gyorsan ki kell írni egy lemezt, akkor simán hibázhat még az expert user is. Szóval ne dobálózzunk könnyen az ''ilyen béna senki nem lehet'' kitételekkel.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák