Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyok2

    aktív tag

    válasz #40553216 #20245 üzenetére

    Valamint feltételezem, NEM szándékoztad újfent előírni, hogy mit tehetek és mit nem, ami kivételesen jó meglátásnak bizonyult, mert te értékelhetetlenül kevés vagy ahhoz, hogy bármit is előírj, de NYILVÁN én gondolom faszagyereknek magam. Apró eltérés, hogy én tisztában vagyok, ahogy azzal is, hogy te mi vagy... Találd ki... ;)
    Az előző hozzászólás esetleg segíthet benne. Még közelebb vihet a képed, ami a pingvinek szárazföldi képességeit jelképezheti, de gondolom ez már nagyon tudományos, nagyon elvont duplacsavaros gondolatmenet, ezért nem fog menni. Mielőtt jön a hőzöngősértődőóbégatóroham, jelzem, újfent reagálok, de ez már aztán tényleg teljességgel értelmezhetetlen számo/tok/d/ra ;)

    Nos, kb. ez a színvonalatok van itt, úgyhogy további jó köpködést, HA nem probléma, akkor azért maradok röhögni, vagy sajtreszelőzni, szurkolni a valódi színvonalnak, mikor épp mihez lesz kedvem, már HA megengeded, vagy ha úgyszint lesz*rlak figyelmen kívül hagylak, aminek lássuk be, sokkalta nagyobb a valószínűsége ;)

    Egy jó tanács pedig, az érvek nagyon hasznos dolgok, a tények pedig makacsak ;)

    [ Szerkesztve ]

    Tiszta Windows rendes ház

Új hozzászólás Aktív témák