Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz inf3rno #1231 üzenetére

    A 1225-ös jó volt, de már az sem tartalmazott számomra semmi újat. A 1226-ban a 1225-re is reagáltam, meg összesítettem az eddigi mondásokat. Erre szintén semmi ezekkel kapcsolatos dolgot nem kaptam, csak személyeskedést, meg, hogy semmit se tudok. Még csak az se lett megmondva, hogy mi az a 1226-ban, amit úgy írtam, hogy én nem tudom, és rosszul gondolom. Mert még amiket magamtól feltételezek az eszközökről is, az is valószínű, hogy úgy van ahogy írom. De mindenképpen az lett volna a témába vágó reakció, ha ezt igazolja, vagy cáfolja, mert ő tudja abból a reklámfeliratból, hogy mit csinál konkrétan. De ugye ez is csak másodlagos dolog lenne, hisz én egy gigabites passzív leválasztó linkjét kértem. És nekem lenne okom háborogni, meg az én türelmemnek kéne elmenni attól, hogy ahelyett, hogy a témába vágó dolgokat írnának, csak okoskodnak. Pl., hogy gigabites nem lehet, mert 2 érpáron megy. Ennek én az ellenkezőjét írtam, és mégis ott tartunk, hogy ezt se tudom. Nehogy már mások türelme fogyjon el, mikor ők beszélnek másról. Az a helyzet, hogy mindig az van, hogy a válaszolók eldöntik, hogy én mit tudok, és, hogy mit kell tudnom. És hiába mondja el tegyük fel jó szándékkal azt amit tudok, és nem kérdeztem, mert szerinte nem tudom, ha én nem azt kérdeztem, és nem azt nem tudom. De pláne mikor azzal ellentétes dolgokat magyaráznak meg, hogy mondtam, vagy nem tudom, amit írtam, és mikor ezt írom, akkor más türelme megy el, az felháborító. Megint itt volt az előző hozzászólásban a végén a lényeg. Az volt a kérdésem. Ebből egyrészt következik, hogy nem vádolhat azzal, hogy szerintem nincs gigás, másrészt a válasz a kérdésre az, hogy hol lehet venni. Ilyen nem volt. Pont arról beszéltem, hogy itt mások olyanokat írtak, hogy a sebesség miatt nem működne. Mert mások gondolták, hogy az aktív az nem az ami. De én leírtam, csak azért, mert miattatok bizonygatnom kell, hogy tudom, DE NEKTEK EZ SEM ELÉG, és azt kaptam rá, hogy látszik, hogy lövésem sincs a témáról. Nyilván nem kaphattam olyan választ, hogy azért nincs lövésem róla, mert az aktív az nem az amit én mondtam, mert az...

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák