Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Aslan #75589 üzenetére

    Írhattam volna az Elektronetet is, csak nekik jelenleg nincs 100/10 -nél nagyobb csomagjuk, de pár héten belül megtörténik a fejlesztés, természetesen érthető ha addig nem tudsz várni/net nélkül lenni és koax az is, szóval nem lennél előrébb vele feltöltés esetén, kivétel ha eddig ott nem szolgáltattak és új területként optikát húznak be, de Nyíregyen nem tudok ilyenről, csak Ibrány környékén hallottam infót róla. Egy telefont megérhet rákérdezni.

    A giganet nem tudom milyen technológián szolgáltat 100/100-at, talán FTTB :F , de nem biztos, az viszont erős gyanú, hogy ahol van már 100/100, ott előbb-utóbb lesz 1000/1000 is.
    Azt el tudod dönteni, hogy ha fontos a feltöltés és elég a 100 le irányban(hétköznapi használatra bőven elég szerintem) akkor giganet, ha kell több le irányban akkor UPC. Megj.: Nincs tapasztalatom az utóbbi kettővel még, ahogy előttem is írták, a 20-as feltöltés bőven elég 1-2 FHD streamre(esetleg 2K) , de azzal azért számolj, hogy terheltebb időszakokban csökkenhetnek a sebességek le és fel irányban is.
    Ha lehet kérdezd meg a szomszédokat, hogy mit szoktak tapasztalni este, de ez már nagyon másik topik témája, részemről abbahagyom az offot.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák