Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz kabelmania27 #81660 üzenetére

    Az IPv6-ot már másfél éve játszottuk el...
    Akkor elmondtam nekik, hogy vagy azonnal fixálnak IPv4-et vagy felmondom a szerződést és nem érdekel a kedvezmény meg társai amit kiszámláznak, kifizetem és viszlát !

    Egy IP kamera semmi de még a ps3 se ment ezen hülyeségük miatt 2 napig mert mind IPv4 only.

    Modem üzemmód meg tökjó, de épp írtam, hogy saját wifi routerrel is fennál ez a szar... Szándékos lassítás amit újraindítással meg lehet oldani... Aztán X idő elteltével megint belassít.
    Mégis mit oldok meg azzal, ha folyamat hívogatom az ügyfélszolgálatukat ahol a szakmókus azt se tudja mi az, hogy BSSID vagy, hogy mi a gyári alapértékekre visszaállítás... Hogy Azt ne csinálja, mert a komplett otthoni ököszisztémát hazavágja... Ami bár csak egy 40 perces újra beállítás ha otthon vagyok, de párom ehhez faék és épp nyomtatott 40 oldalnyi csodát és az egész félbeszakadt valahol...
    (Persze oldalszámozás vagy ilyesmi nincs, mert vegyesfelvágot a cucc és sok ugyan az, csak más adatokkal formanyomtatvány... Aztán keresd ki, hogy éppen melyik van/volt meg, melyik nem, gépen meg ugyan ez)

    Én meg 200Km-el odébb voltam...

    Ezzel nem vagyok kisegítve !
    Dühös vagyok, tény... De nem agyatlan suttyó...
    Max egy barom, hogy 2 és fél éve ilyen türelmes otthoni felhasználóként és 5 éve vállalati szinten is...

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák