Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz club1 #30605 üzenetére

    Szerintem az UPC hozzánk legközelebbi pl NODE-ja haldoklik, mindig újra bootol, ekkor dobja az Uborka a netet. Ha az UPC rendszere magára talált, az Uborka is rendesen bebootol. Minden rendesen működik kb fél óráig. A túlmelegedést kizártam mert, akkor nem telne el fél óra hanem egyre sűrűbben történne meg.
    A hiba sem úgy jelentkezik mintha hirtelen nem kapna áramot az Uborka, hanem gyakorlatilag egy boot folyamat szerű zajlik le visszafelé mert elveszti a kapcsolatot az UPC eszközével. Ez a jelenség tegnap este óta van mert akkor értem haza, addig ki volt kapcsolva mint mindig. Rögtön az első bekapcsolás után kb 30 perccel jelentkezett a probléma. Ha kikapcsoltam az Uborkát fél órára és vissza, ugyan úgy boot után fél óra és restart. Ha kikapcsoltam a számítógépet és a rootert is, akkor is csinálja. Este már nem tudtam szólni a 1221-re. Ma ha hazamegyek rákérdezek egy hardveres reset után. Illetve van egy cisco modem is ami a vonalat tudja tesztelni. Ha azal is bontja a netet akkor egyértelmű.

Új hozzászólás Aktív témák