Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz kabelmania27 #18526 üzenetére

    Ja..bár Digihez képest barnul a kép rendesen...mélységesen szomorú vagyok, hogy nekünk most váltanunk kell UPC-re. Mondom ezt úgy, hogy évekkel ezelőtt volt szerencsém UPC-hez és ha lett volna "törzstelefonáló" akkor én biztos megkaptam volna a címet, mert annyi problémám volt velük. Igaz ez már sok éve volt...
    Ami igazán fájó pont az az ár. 20/10 elég volt eddig és 2700-ból megvolt. Most meg a 60/6-ért mehet 4690 Ft. Ennyiért a Digi-nél 80/25 jár... Ja és Digi-nél talán 1,5 évente volt valami kisebb hiba.

    Szóval mint sok minden más ez is relatív. Ahogy mondod a kis szolgáltatókhoz képest lehet, hogy jó...de egy valóban konkurens szolgáltatóhoz képest meg úgy érzem átvernek...

    Nem flame-et akarok indítani, csak ha félig tele van a pohár, akkor félig üres is...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák