Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vigyory71

    tag

    Sziasztok,

    kérdezni szeretném, hogy akinek Díjnetre érkezik a Voda/UPC számlája, az megkapta-e már a legutóbbi számlát.
    Tudom, fura kérdés, de bevallom kicsit hitetlen kutya vagyok már velük.
    Február 18-án hűséghosszabbítottam, és valami rejtélyes oknál fogva valaki valamit nagyon elkuffantott az ügyben. Átállították a számlázási módomat papír alapúra Elektronikus Díjnetesről. Nem tudni ki, nem tudni miért, de azóta nem jutok velük dűlőre.
    Ha belépek a webes felületre ott következetesen papír alapú van. Jeleztem feléjük ügyfélszolgálaton, telefonon többször is, de lazán megnyugtattak, hogy annak nem kell hinni, ők LÁTJÁK, hogy DÍJNETES a számlázásom, és úgy fogom is kapni. A díjcsomagom is tartalmazza az ePack-ot, tehát tutti, ne aggódjak.

    OK Közben írtam is egy e-mailt nekik erről, hogy azért nézzék meg... Megnézték, Díjnetes. Ezt e-mailben is leírták.

    Jött a legutóbbi számlám... És hogyan? Hát persze hogy PAPÍR alapon. Rámverve egy ePack kedvezmény értékét büntiként , mondván, hogy nekem nem elektronikus a számlázásom, tehát nem vagyok rá jogosult
    ???????????!!!!!!
    Reklamáltam, és hát hűha, ők is azt látják, hogy nem az. Na, ugye? Tehát?
    Jó, a kedvezményemet mégiscsak jóváírják, és istenbizony beállították, hogy most már be van állítva az elektronikus/DÍJNETES....
    A webes interfacen ellenőrizve ennek ellenére továbbra is papír alapú van azóta is :C

    A Díjneten máig sincs ott az elvileg 11-én kiállított következő számlám... Már nincs pofám megint az ügyfélszolgálaton anyázni, ezért kérdezem, hogy valaki kapott-e már esetleg Díjneten ehavi számlát...

Új hozzászólás Aktív témák