Hirdetés

2018. október 20., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6851) Scorp2011

Scorp2011
(senior tag)

Hirdetéssel kapcsolatban szerettem volna privát üzenet küldeni, de ez fogadott többszöri próbálkozásra is:
"Hiba az üzenetküldés során!"

(#6852) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Legalább fél órája nem működik a privát üzenetek rész az oldalon, ami azt jelenti, hogy:

- sem üzenetet nem tudok küldeni a hirdetéseknél lévő "Üzenet a feladónak" gombbal
- sem pedig a saját privát üzeneteimet nem tudom megnézni

Hibaüzenetek a fenti sorrendben:

- Hiba az üzenetküldés során
- Kommunikációs hiba

Ahol a hiba jelentkezik:

- macOS 10.13.2 alatt mind a Safari, mind a Chrome legújabb változatánál
- Samsung Galaxy S7 Android 7.1 + Chrome legfrissebb változata (Hardverapró dekstop módban)

Képernyőfotók:

[ Szerkesztve ]

BLUE YETI Blackout USB mikrofon eladó (ÚJ, 2 év garancia) 29990 Ft - https://bit.ly/2NI7nsH AKCIÓ!

(#6853) norbert29 válasza Alvin_ti4200 (#6852) üzenetére

norbert29
(kvázi-tag)

Nem jó Explorer,Vivaldi és Firefox alatt sem.
Reggel még működött.
De pl. az itcafén vagy prohardveren meg jó.(ott meg tudod nézni a privát üzeneteket)

[ Szerkesztve ]

(#6854) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Halóóó....
Eljutottunk oda,hogy már az üzeneteimben is üres minden,helyette ez fogad:
"Komunikációs hiba"

Itt a vég. Mikor fog működni rendesen az oldal? Szeretnélek továbbra is támogatni titeket,ahogy eddig.

אני מי שאני

(#6855) vrobi.nyh

vrobi.nyh
(újonc)

Sziasztok
Nekem is kommunikációs hibát ír az üzeneteknél:( A prohardver fórum oldaláról viszont működik rendesen.

(#6856) Noorbert válasza Kalandor (#6803) üzenetére

Noorbert
(újonc)

Kedves Kalandor!

"hardveraprón keresztül nem lehet megnézni a privát üzeneteket" ez a jelenség látható az alábbi képen is?

Ellenőrzések:
-Süti törlés: ok
-Süti engedélyezve: ok
-Ctrl+F5: ok
-kilépés, belépés: ok
-másik böngésző: ok
-reklámszűrő off: ok

Link:
-https://hardverapro.hu/privat_uzenetek

Windows 7 Ultimate SP1 64bit

Tesztelt böngészők:
-Firefox Quantum 57.0.2 (64-bit)
-Chrome 63.0.3239.84 (Official Build) (64-bit)

[ Szerkesztve ]

(#6857) adams77

adams77
(újonc)

Sziasztok,

Nem működik az aprón az üzenetek olvasása kommunikációs hiba miatt. Mikor javítjátok?

adam

adam

(#6858) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Mivel a privát üzenetek váltása nem megy (olyan tagokkal, akik csak Hardveraprón vannak regisztrálva), ezért írtam hozzászólást egy hirdetéshez, hogy az illető lássa. Látom, hogy írtak a hirdetéshez, mert oldalt mutatja az ikonon a 3-as szám, de megnyitva a hirdetést most már itt is kommunikációs hibát látok. Továbbra is Galaxy S7 legfrissebb Chrome-mal :( Nehéz lesz így üzletelni ma...

BLUE YETI Blackout USB mikrofon eladó (ÚJ, 2 év garancia) 29990 Ft - https://bit.ly/2NI7nsH AKCIÓ!

(#6859) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#6858) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Szerk: macOS Safari alatt most jó.

(#6860) NESQUIK

NESQUIK
(újonc)

Sziasztok ma reggel még működött de délután már nem tudtam meg nézni a Privát üzeneteimet ez mitől lehet?
(Ki és belépés már meg volt!)

(#6861) csucsu54 válasza NESQUIK (#6860) üzenetére

csucsu54
(tag)

Nálam is ez van! :((

(#6862) Fikasz

Fikasz
(tag)

Dont panic! Prohardveren, és ITcafen működik. Nézegessétek itt az üzeneteket!

(#6863) Intruder2k5 válasza Alvin_ti4200 (#6858) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

"Mivel a privát üzenetek váltása nem megy (olyan tagokkal, akik csak Hardveraprón vannak regisztrálva)"

Ilyen tag nincs. A regisztráció a prohardver szerverein történik, ha úgy tetszik azon van a felhasználói adatbázis, tehát aki hardveraprón regisztrált felhasználó, az prohardveren is az.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#6864) Alvin_ti4200 válasza Intruder2k5 (#6863) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Hm, amikor átírtam a domain-t hardverapro.hu-ról prohardver.hu-ra az egyik tag adatlapjánál, akkor hibát dobott, de lehet, más az URL struktúra a két oldalon, köszi az infót :R

(#6865) Intruder2k5 válasza Alvin_ti4200 (#6864) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Prohardver-en van html is a végén:

https://hardverapro.hu/tag/alvin_ti4200
https://itcafe.hu/tag/alvin_ti4200.html

[ Szerkesztve ]

(#6866) konzi

konzi
(fanatikus tag)

Rettento bugos az apró !!!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#6867) kymco

kymco
(PH! kedvence)

Sziasztok, nem tudok a hardveraprón privát üzenetet küldeni az eladóknak. Több gépen, több eladónál próbálkoztam.

www.refujvaros.hu

(#6868) Scorp2011 válasza Intruder2k5 (#6863) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Azt mi okozza, hogy a hardverapro.hu hetek óta egyre csak rosszabb és rosszabb? Zajlik már az átállás az új rendszerre, és azzal függ össze? Vagy ez attól teljesen független problémák sokasága?

(#6869) Intruder2k5 válasza Scorp2011 (#6868) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

A konkrét okát sajnos nem tudom, erre esetleg a webinform részéről tudnának válaszolni, jelenleg még ők üzemeltetik az aprót. Az új oldal fejlesztése folyamatban van - még ha sokan ezt már nem is nagyon hiszik el -, de a hibák nem az átállásból adódnak, ott még sajnos nem tart a dolog, ez teljes mértékben a régi oldal sara.

(#6870) IO.sys válasza Intruder2k5 (#6869) üzenetére

IO.sys
(senior tag)

A Webinform oldalának kapcsolat menüpontja meglepő módon nem működik. Amúgy olvassa ezt a topicot valaki, vagy csak sirdogálunk itt magunkban?

凸_(ツ)_/¯

(#6872) fbeni91

fbeni91
(fanatikus tag)

Nem nyitja meg az uzeneteim!!! Reggel ota ez van! Kicsit idegesítő!!!!

(#6873) Intruder2k5 válasza IO.sys (#6870) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Prohardver részéről biztosan olvassuk többen is, de hidd el, sok mindent mi sem tudunk tenni. Hogy a webinform-tól ki olvassa, vagy nem olvassa, azt szintén nem tudom, de tippem az lenne. Parci írta nem olyan rég, hogy bő egy hónap mire visszakerül hozzánk az apró, ezek a problémák akkor biztosan megoldódnak.

(#6874) Intruder2k5 válasza fbeni91 (#6872) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Próbáld itt: https://itcafe.hu/privatok/listaz.php

(#6875) fauv

fauv
(őstag)

Tiszteletem !

Érdeklődni szeretnék, hogy ha megveszem a prémium előfizetést, akkor javulni fog a helyzet, hogy láthassam a privátjaimat, illetve most már küldeni se tudok / lett volna egy kártya amit megvettem volna, de nem tudok az eladóra írni, a guta kerülget /

Ha esetleg ez garantálja erre a hibára a megoldást, akkor már fizetem is.

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#6876) fbeni91 válasza Intruder2k5 (#6874) üzenetére

fbeni91
(fanatikus tag)

Köszi

(#6877) Intruder2k5 válasza fauv (#6875) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Sajnos nem. A Prémium funkciók jelenleg még az apróra nem terjednek ki, amint visszakerül az oldal Prohardver-hez, ez is változni fog. Addig is a saját privátjaidat ezen a linken meg tudod nézni, illetőleg a másik félnek is tudsz írni ha az adatlapja linkjét átírod prohardver-re, itcafe-ra, stb.

(#6878) adam1389

adam1389
(újonc)

Üdv!

Chrome (Verzió: 62.0.3202.94 (Hivatalos verzió) (64 bites)) és Firefox böngészőből is a következő üzenetet kapom az üzeneteim listázása helyett (csatolt kép). Telefonon chrome böngészőben ugyanez.

Más böngészőkben nem próbáltam. Cache törölve, erőltetett frissítés megprópálva.

[ Szerkesztve ]

(#6879) Intruder2k5 válasza adam1389 (#6878) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Neked is ezt tudom javasolni.

(#6880) Viperator válasza Viperator (#6841) üzenetére

Viperator
(őstag)

Harmadjára írom... örökké forog-forog és nem lehet hozzászólni nyilvánosan!!!!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6881) tonyrulez válasza Intruder2k5 (#6879) üzenetére

tonyrulez
(őstag)

Viszont aki csak HA miatt regisztrált, annak fogalma sincs arról hogy még 5 másik oldalon is meg tudná nézni az üzeneteit. Most is válaszra várok egy friss reges eladótól, de kétlem hogy a közeljövőben választ kapnék. Érdemes lenne a "Kommunikációs hiba." üzenetet kiegészíteni egy "privát üzeneteid átmenetileg itt érheted el" résszel.

4 8 15 16 23 42

(#6882) fauv válasza Intruder2k5 (#6877) üzenetére

fauv
(őstag)

Üdv !

Annyi segítséget még kérnék, hogyan lehet rákeresni egy konkrét személyre ami utána kiadja az itcafe adatlapját?

(#6883) Intruder2k5 válasza tonyrulez (#6881) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Ezt szintén a webinform tudná megtenni, lezso6 (aki a prohardver fejlesztője) sajnos nem fér hozzá az ő rendszerükhöz.

(#6884) Intruder2k5 válasza fauv (#6882) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Rákeresni? Ezt nem igazán értem... Ha látod a személy nickevét, illetve a hardverapro-s adatlapjának az url-jét, akkor nem kell már keresni, csak át kell írni a fentebb említett részeket.

Vagy esetleg így gondoltad? [link]

[ Szerkesztve ]

(#6885) fauv válasza Intruder2k5 (#6884) üzenetére

fauv
(őstag)

Arra gondoltam, hogy tudom a nevét, de nem látom, tehát csak egy nevem van, akkor hogyan tudom megnézni az illető adatlapját. Meg van

[ Szerkesztve ]

(#6886) Intruder2k5 válasza Viperator (#6880) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

És írhatod is még néhányszor, sajnos nem tudunk mit tenni vele. Ugyancsak webinform oldali hiba, de privátban eléred a hirdetőt ha sürgős.

(#6887) Ferenc1899

Ferenc1899
(újonc)

Kommunikációs hibát jelez, hameg szeretném tekinteni a privát üzeneteimet. Többször újra próbálkoztam. Segítesz?

Feri

(#6888) Intruder2k5 válasza Ferenc1899 (#6887) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Persze, hogy segítek. [link] Bár egész délután erről volt szó...

[ Szerkesztve ]

(#6889) kolibot

kolibot
(újonc)

Legújabb chrome-al és edge-el próbáltam, midenhol kommunikációs hiba a HA-n, úgyhogy kicseleztem a rendszert, egyszerűen PROHARDVEREN olvasom a leveleket... :C

(#6890) Intruder2k5 válasza kolibot (#6889) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Zseniális! :C :)

(#6891) Fikasz

Fikasz
(tag)

Csak egy gyors kérdés. Emailbe kaptam egy levelet, hogy egy felhasználó értékelni szeretne egy eladást.
Viszont a Privát üzenetek közt sem Prohardveren sem IT cafen nem jelenik meg a Hardverapró értékelős üzenete. Ez Összefügg a kommunikációs hibával, vagy én bénázok?

(#6892) Intruder2k5 válasza Fikasz (#6891) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Gyanítom, hogy összefügg. Gondolom ilyenkor az történik, hogy ezeket az üzeneteket a hardverapro szervere küldené, de ahogyan Te sem tudsz onnan privát üzenetet küldeni, úgy maga a szerver sem, hiszen a kommunikációs hiba azt is érinti.

Ha elakadtok az értékelésben, az összefoglalóban van leírva a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#6893) Alvin_ti4200 válasza Fikasz (#6891) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Összefügg, ha mindenképpen szeretnétek megcsinálni az értékelést, akkor kattints a levélben lévő linkre, az közvetlenül az értékeléshez / visszaigazoláshoz fog vinni. Amíg nem áll helyre a rend, addig viszont nem fog látszódni a Hardveraprótól kapott üzenet a privátok között.

(#6894) Fecó1981

Fecó1981
(újonc)

Tiszteletem,

csatlakozom az előttem szólókhoz, sem a saját üzeneteimet megnézni, sem pedig rni nem tudok üzenetet.

(#6895) Intruder2k5 válasza Fecó1981 (#6894) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Akkor Te is olvass vissza, ma egész délután ez volt a téma, de le van írva a megoldás is.

(#6896) Fecó1981 válasza Intruder2k5 (#6895) üzenetére

Fecó1981
(újonc)

igen, sorry :S

köszi

(#6897) pollack11

pollack11
(újonc)

Megint nem mukodik a privat.

(#6898) Intruder2k5 válasza pollack11 (#6897) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

[link]

(#6899) bito válasza Scorp2011 (#6851) üzenetére

bito
(újonc)

Sziasztok,
Nekem is. Se Chrome, se Edge nem megy. Sőt ha jelentés részen próbálok nektek írni, akkor meg http 500-as hiba. Király.!!!

(#6900) Intruder2k5 válasza bito (#6899) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Szia!

Most próbáltam, megy a jelentés. HTTPS alól próbálod?

https://hardverapro.hu

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.