Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6701) Intruder2k5 válasza tobizsol92 (#6700) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Szia!

Kérd a https://prohardver.hu oldalról, ott menni fog.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#6702) kisselandras válasza svensson (#6688) üzenetére

kisselandras
(fanatikus tag)

Crome alatt is ugyan az a helyzett! De másnál is előfordult
Már hogy gateway hiba? Mai nap 5 ször jött elő :U

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6703) Scorp2011 válasza kisselandras (#6702) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Nekem is 5-ször jött elő. Percenként 5-ször.
Ma ezek voltak:
- 502 Bad Gateway
- 504 Gateway Time-out

(#6704) I.T.E.M

I.T.E.M
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Hardverapro banner fejléc.
IOS rendszer alatt (IPad Pro 10.5) normál nézetben használom, ( Safari ) de folyamatosan mozog, változik a méretezés a felső dinamikusan változó reklám hirdetés miatt.
Eléggé idegesítő jelenség, kérlek kezdjetek ezzel valamit.

Csatoltam egy videót a problémáról. Chrome alatt is ugyan olyan rossz.

[Video]

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097....

(#6705) syC válasza I.T.E.M (#6704) üzenetére

syC
(PH! addikt)

+1: iphone + IOS-alatt is rossz.

Miért nem használok mobil nézetet? Mert használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

www.pcstyle.hu - Újra!

(#6706) Damno1985

Damno1985
(újonc)

Helló! Van egy kis problémám és a segítségeteket szeretném kérni. Nem tudok belépni az oldalra, vagy email vagy jelszó nem stimmel. Pedig fix, hogy jó. Nem is lenne probléma de elfelejtett jelszó küldésénél kommunikációs hibát ír. Kénytelen voltam új accot kreálni. Ötlete van valakinek? Segítségeteket előre is köszönöm.

(#6707) RazoR

RazoR
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Az oldal megnyitásakor vagy frissítésekor folyamatosan kiírja a "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" szöveget és csak ezután tölti be a mentett hirdetéseket és topikokat! Több ismerőst is megkérdeztem és náluk nincsen ilyen gond! Mitől lehet?
Win 10 Pro 64bit
Chrome és Firefox is ugyanez

Nem a probléma a probléma, a probléma a hozzáállásod a problémához!

(#6708) Scorp2011 válasza RazoR (#6707) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Ez nálam is így van, de már nagyon régóta (fél éve, 1 éve?).
Üzeneteknél is hasonló van, betölti az egész oldalt, de nem jelez új üzenetet. Aztán néhány mp múlva egyszercsak kiírja, hogy van x db új üzenetem (holott azok már előtte is meg voltak).

(#6709) RazoR válasza Scorp2011 (#6708) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Nálam pár napja kezdődött, előtte csak alkalmanként volt ilyen! Eléggé idegesítő!

Nem a probléma a probléma, a probléma a hozzáállásod a problémához!

(#6710) Muerte68 válasza RazoR (#6707) üzenetére

Muerte68
(PH! addikt)

Ugyan ez van nálam is-kb 2 napja csinálja de csak a hardveraprón ,utána nagyon lassan betölti elég idegesítő.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#6711) syC válasza Scorp2011 (#6708) üzenetére

syC
(PH! addikt)

Ez azert van mert betolti az alap oldalt és után ajaxszal lehuzzal a mentett oldalakat, legutobbi hszeket es az uj uzenetek badge-et. Es ez van eltörve hardverapro alol. Ha forum fooldalat nyitod meg, akkor - nalam legalabbis - mindig bejon. Szoval a hiba: HA-n ezek az xhr requestek elszallnak vmiert..

[ Szerkesztve ]

www.pcstyle.hu - Újra!

(#6712) staker

staker
(őstag)

Sziasztok.
https://hardverapro.hu/apro/lenovo_p8_tablet8snapdragon_625_3_gb_ram16_gb_romgps_ela

Így tudom csak linkelni. Van két hsz elvileg amit nem is látok és hozzaszolni se lehet.. Mi lehet a gond?
Köszi

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#6713) svensson válasza staker (#6712) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Szerintem törölve lettek, a számláló viszont nem nullázódott. A másik passz.

Fractal Design Define C garis, 2 ajándék ventivel eladó: https://bit.ly/2NawkNH

(#6714) Scorp2011 válasza syC (#6711) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Igen, csak a hardverapro.hu-n van ez. A prohardver.hu-ról nézve egyből látszik minden.

(#6715) kisselandras válasza Muerte68 (#6710) üzenetére

kisselandras
(fanatikus tag)

Nálam is ugyan az a hiba! Lassú a betőltés!Észre vettem azt is hogy a privát üzenetet se jelzi pirosban !csak akkor tudom meg ha a prohardver oldalra navigálok !valakinek valami őtlet?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6716) farkas63

farkas63
(tag)

Nálam se jelzi pár napja, hogy érkezett új üzenetem, csak akkor vettem észre mikor rámentem megnézni mégis jött-e már és 5 napja is volt, hogy jött üzenet. :D
Meg az oldal elég sokszor nem elérhető, nem kommunikál a szerverrel.

(#6718) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)

Már jelentettem, a státusza feldolgozott, azonban semmi sem történt: az értékelés során a hardveraprón az eladó véletlenül arra kattintott, hogy nem vettem meg tőle a terméket, és most nem tudunk értékelni, mert az elutasítás ellenére nálam még mindig azt jelzi, hogy kezdeményeztem az értékelést.
Köszi a javítását!

Aktuális hirdetésem: Shure 425CL, AK100 75k/70k, Shure SRH440 11k, Acer W700 ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#6719) essexboy válasza korpicschess (#6718) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Nem kattintottad be, hogy értékelni szeretnél mikor elküldted a jelentést. Kérlek jelentsd az adott tagot megint az itt megtalálható utasítások szerint és ő is kezdeményezzen értékelést a leírás szerint.

Üdv,

essexboy

(#6720) EdgarPE

EdgarPE
(újonc)

Sziasztok!

Hardverapro-n az új Firefox Quantum alatt a kedvencekhez hozzáadás kis piros plusz jel nagyon nem megy, többé-kevésbé lefagy az a tab, és nem menti el. (Ubuntu 16.04)

(#6721) syberia válasza RazoR (#6707) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

Nálam már napok óta nem tölti be normálisan. Két gépről, két különböző szolgáltatóról csatlakozva ugyan az a hibajelenség, hívjatok szervizest! ;]

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#6722) syC válasza syberia (#6721) üzenetére

syC
(PH! addikt)

Ez nem tölt be / lassú mint a bűn:

https://hardverapro.hu/prohardver/favlms.json

www.pcstyle.hu - Újra!

(#6723) mikej95 válasza syberia (#6721) üzenetére

mikej95
(fanatikus tag)

Nálam is ugyanez a helyzet, egyetemi kollégium Gigabites vonala végén vagyok, de otthonról is ugyan ez a helyzet. Legfrissebb Chrome, Edge csinálja, Win10, de 1709 még nincs fenn.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#6724) Meghivott válasza syberia (#6721) üzenetére

Meghivott
(őstag)

+1.
Van erről valami hír, vagy csak nem találom? :F

(#6725) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Sziasztok
1-2 hete a hardver nagyon lassan tölt be. Mindenhol akad,kifagy,stb....
Mi a gond?

Norsk kriger

(#6726) m.power

m.power
(lelkes újonc)

hello !

annyi lenne az észrevételem , hogy kb 1 hete a kedvenceket nem jeleníti meg ill írja , hogy a "funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" és kedvencnek jelölni sem lehet mindig...

üdv m.power

(#6727) zsozsóka

zsozsóka
(újonc)

hali
az lenne a kérdésem hogy ezt tervezitek megoldani?
: A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!
eléggé érdekes így használni az oldalt,kb P2 idézi... konkrétan használhatatlan már vagy 1.5 hete,lassú mint a dög,nem jelzi az üzeneteket,szaggat,kifagy,nem hiszem el hogy nem lehet megcsinálni,hogy jó is legyen és használható :W

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#6728) Scorp2011 válasza zsozsóka (#6727) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Ma már annyira rossz nálam is, hogy szinte használhatatlan. Eddig pár mp telt csak el, míg rendbe jött, ma már 1 perc fölött van ez az idő. Egyre rosszabb a helyzet.

(#6729) syC

syC
(PH! addikt)

Látom senki nem olvas vissza egy kicsit sem :D

www.pcstyle.hu - Újra!

(#6730) syberia válasza syC (#6729) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

Nem a mi készülékünkben van a hiba. :U

(#6731) zsozsóka válasza syC (#6729) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

de akad aki igen,csak nem juttat közelebb a megoldáshoz,ami a normális működés,és használhatóság a 21. században :D

[ Szerkesztve ]

(#6732) szal

szal
(újonc)

Hellóka a rendszergazdiknak!

Nálam az értékelés törött el (hardverapró). A partner kezdeményezte az értékelést, a pontok meg is jöttek hozzám, de nekem nem jött üzenet, sem kérdőív hogy értékeljem viszont. Így most féloldalasan én vagyok a rohadt jó fej. Ami nem gond, csak a partner gondolom durcizni fog. :D

Üdv. Sz.

(#6733) SimonYana

SimonYana
(PH! addikt)

Vannak itt gondok rendesen !

:W

® SimonYana ®

(#6734) Lenry válasza m.power (#6726) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

"funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" hiba nekem eltűnt, miután rájöttem, hogy elfelejtettem kikapcsolni az AdBlockot.

kedvencnek jelölni viszont én se tudok. kifagy tőle a tab

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6735) Create. válasza Lenry (#6734) üzenetére

Create.
(senior tag)

Nekem semmin sincs blocker mégis ezt írja állandóan. Nagyon idegesítő.

(#6736) Scorp2011 válasza Create. (#6735) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Nálam sincs, és szintén fenn áll a probléma.

(#6737) Muerte68 válasza Lenry (#6734) üzenetére

Muerte68
(PH! addikt)

Nekem sincs blokkolva de egyre roszabb lasabb-nagyon idegesítő,tényleg jó volna csinálni vele valamit ez így szinte használhatatlan :(((

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#6738) SimonYana

SimonYana
(PH! addikt)

Kezdem azt gondolni, hogy teljesen kezd összeomlani az egész!
Mindenkinek van valami gondja és mindenkinek más és más....
1 perc mire beadja a friss priviket (persze csak frissités után), teljesen a KO: :F

® SimonYana ®

(#6739) B-L-A-C-K

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Látom ez a kedvences téma vót mááán, de engem egyre jobban idegesít. Nem tudom hozzá adni így, és email értesítést se tudok beállítani...

Mikor lesz már jó?

(#6740) syberia válasza B-L-A-C-K (#6739) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

Tettek fel nekünk egy tutorial-t nemrég, szerintem így akarnak rávenni hogy váltsunk prémium tagságra, akkor egyből gyors lesz minden. :N

(#6741) Muerte68 válasza syberia (#6740) üzenetére

Muerte68
(PH! addikt)

Prémium vagyok+adblocker sincs bekapcsolva ugyanolyan használhatatlan ráadásul mikor valamit kedvencnek akarok jelölni kifagy az oldal :W
Ha kilépek az oldalról kis szerencsével megjegyzi de a kis kereszt sehol :F
Valami nagyon nem működik-miközben a fórum vígan megy.

(#6742) sdforlife válasza syberia (#6740) üzenetére

sdforlife
(őstag)

Ugyan ez itt is.:(

[ Szerkesztve ]

life is grand

(#6743) zsozsóka válasza syberia (#6740) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

hát nehezen hihető hogy CSAK ezen az oldalon okoz gondot az a blokker,főleg ha nincs is semmi ilyesmi :C
ja hozzáteszem hogy a reklámok vígan mennek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6744) djrecheeee18 válasza zsozsóka (#6743) üzenetére

djrecheeee18
(lelkes újonc)

Üdv Mindenkinek!
Nálam is hasonló problémák merültek fel.
1. Jelszóváltásnál folyton ezt írja : "A belépési e-mail cím kitöltése kötelező"
Így nem tudok jelszót váltani.
2. Ha kedvencnek szeretném jelölni valamelyik hirdetést , akkor kifagy az oldal.

3. Vásároltam egy terméket. Előreutalva , minden ok. És kaptam 2 negatívot.
Az Eladó szentül állítja , hogy Ő pozitívot adott...

4. "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

Ricsi

(#6745) zsozsóka válasza djrecheeee18 (#6744) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

a jelszó váltás probléma az nekem is volt de vagy fél éve,itt próbáld meg,itt működik :K
mondjuk telefon számot az adatlapomra a hardveraprón továbbra sem tudok beírni,nem mutatja

[ Szerkesztve ]

(#6746) SimonYana válasza Muerte68 (#6741) üzenetére

SimonYana
(PH! addikt)

Ugyan ez van nálam is! Ha kedvencnek jelölöm, kifagy. Vissza lépes szinte kivárhatatlan. A kedvencek és privát értesítések hosszú percek múlva jelenik meg. Hihetetlen lennyire használhatatlan olykor az oldal.

® SimonYana ®

(#6747) YellowFlash

YellowFlash
(kvázi-tag)

3 kapásjelzőre is kipengettem SMS-sel a lét, de egyik sem működik.
Még számlát sem kaptam. :((( :W

(#6748) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Már vagy 4 napja: "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

„Ki kamrájában könnyet ontva búsong keserves-egyedül, s bármerre néz, csak bajra, gondra lát mindenütt maga körül. Előtte a jövő siváran, csüggesztő és vigasztalan – ő meg csak tébolyog magában, s magát hajszolja lázasan.”

(#6749) Create. válasza Mortel (#6748) üzenetére

Create.
(senior tag)

Jó neked, ha csak 4 napja😀 nekem lassan 2hete.

(#6750) Vadász24

Vadász24
(újonc)

Nem írja ki az üzeneteket csak kb. 1 perc múlva,valamint ha el akarok menteni egy hírdetést az is kb 1 perc,és befagy a chrome.
Ugyanez a helyzet ha törölni akarok egy mentett hirdetést.
És oldalt is állandóan tlöti a prohardverről az adatokat.

"A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt a látja az alagút végén,a realista a közelgő vonat lámpáit,a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.