Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin2004

    tag

    válasz Parci #7477 üzenetére

    Na, végre, valaki elővette a józan paraszti eszét!

    De most komolyan, ha olyan kispályás (és nem teszem idézőjelbe) betegségekre kötelező az oltás, mint a rózsa- és bárányhimlő, akkor erre miért is nem???

    Tegnapelőtt este 6 körül oltottak AstaZenecaval! Jó cucc! Üt, mint az ipari áram, és pont ettől jó!! Mert így legalább tudom, hogy nem valami hamisítvánnyal kínáltak meg!
    Nekem tegnap reggel kezdődött az immunválasz, délelőtt hőemelkedés + végtagfájdalom kisebb köhögési ingerrel, délután-este kisebb láz. De már már jobban vagyok, a végtagfájdalom elmúlt, egy pici hőemelkedésem azért még van.
    Kollégámat is kiütötte, ő "41 fokos láznak megfelelő hidegrázásról" számolt be, bár nrm érezte emgát lázasnak. Az ő problémája este hattól másnap reggelig tartott.
    Ma már ő is jobban van!
    A tünetekre kb. fél napot kell várni.

    Állítólag a második menetre adandó válasz, három hónap múlva, ennél is durvább lesz. :)

    Egy közepes influenzaként értékelem az immunválaszt, de ez egyfajta figyelmeztetésnek is vehető arra nézve, hogy milyen lehet az igazi! :(

    Szóval oltassa be magát mindenki, mert régi bölcsesség: az nevet, aki a végén nevet!

    Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

  • Martin2004

    tag

    válasz Vesa #7550 üzenetére

    nem lehet keverni a gyártókat, le van írva világosan. Meg arra nem adnának igazolást sem, hiszen az úgy nem lett tesztelve!

    Most nézem az Astra oltási kártyáját, fel kell ragasztani a az oltás csomagolásán lévő matricát amely a sarzs-számot tartalmazza , valamint rá kell írni a legyártott tétel egyedi azonosítóját is, sőt QR-kód is van rajta. Ez tehát egy hivatalos igazolás, ha bemutatom, mondjuk a határőrnek, a QR-kód segítségével simán meg lehet mondani, hogy valódi-e a papírom.
    Mondjuk, lehetett volna annyi eszük, hogy két nyelven állítják ki. :N

    Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

  • Martin2004

    tag

    válasz Soulfly842 #7562 üzenetére

    ja-ja, én nem váltottam dokit, és így sem voltam rajta azon a listán, amelyet a faszi, kint az utcán, a kezében tartott. Kb negyed óra volt, mire előhalászták a nevemet. Még jó, hogy nem küldtek el!

    Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

Új hozzászólás Aktív témák