Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz koncsik #9714 üzenetére

    Én február végén kaptam el a vírust, ma csináltam kíváncsiságból egy Biosynex tesztet, hogy van-e antitest.
    Ha jól gondolom nem sok...: [kép] [kép]

    A fényképek nem igazán adják vissza, az IgM látszik elég halványan, az még talán valamennyire a képeken is látszik és nagyon halványan az IgG is, de az tényleg épphogy.
    Ami érdekes, hogy úgy olvastam a fertőzés alatt, vagy közvetlen utána az IgM a dominánsabb és utána lesz több az IgG. Nálam mint látszik egyik sem túl acélos, de azok közül inkább a korai szakaszra vonatkozó IgM látszik. Érdekes.

    Kíváncsi vagyok, hogy ezek alapján van-e bármiféle természetes védettségem. Persze a kis védettségi kártyák a karantén után 1 héttel már ki is postázták. :DDD

  • Qtya123

    őstag

    válasz #86564352 #39434 üzenetére

    Nagyon kemény figura. A legelejétől egy nevetséges, értelmetlen és alaptalan baromságokat közlő embernek tartottam, aki szó nélkül mondja fel, amit elé vetnek, megtiporva saját magát, mint orvos. A kardiológus, aki virológiában áll ki az ország elé.
    Teljesen bukott nyilatkozatai vannak (ami abszolút nem meglepő), de továbbra is az ő arcát pakolják a népek szeme elé a plakátokon, mint valami Messiásét. Ideje lenne háttérbe rakni, mert csak erősíti a kétkedést és csökkenti hitelességet.
    De gondolom, hogy itt a 4. hullám, továbbra is ő fogja hirdetni az igét....

    "tömegrendezvények és külföldi járványgócból buszoztatni embereket"
    A kreténium ennél kisebb szinten is pörög ezerrel. Pár napja a munkahelyen 2 tünetekkel rendelkező covid pozitív is lett (2 oltással mindkettő). A vezetőség reakciója, hogy az oltott dolgozók figyeljék magukon az esetleges tüneteket, az oltatlanok meg kérdezzék meg a háziorvosukat, hogy érdemes-e házi karanténba menniük... :D :D A sz@rnak a pofon esete.
    Ja és rá következő két nap intézkedései:
    - hónapok óta nem kellett a különböző szakterületekhez kilátogatni személyesen, erre most novemberben a felfutáskor ki kell menni... :)
    - december elejére nagyszabású csapatépítő szervezése indult meg :D :D

    [ Szerkesztve ]

  • Qtya123

    őstag

    válasz UberMutant #39504 üzenetére

    Nyilván nem kell félteni a népet, ha hülyeségről és csordaszellemről van szó, de valóban, a megfelelő, észszerű és átlátható propaganda is tudna segíteni. Ha nem is sokat, de valamennyit biztos.

    Csak ugye itthon pont az ellenkező irányba tereli az embereket az egész propaganda. Abba az irányba, hogy azt mondja a nép: "mivan? hagyjatok már békén, múltkor nem ezt mondtátok"

    Hiszen tavasszal/nyáron annyira erőltetetten nyomták a propagandát, hogy mindenben mi vagyunk a legjobbak víruskezelés terén (is), az ország működik, nem lesz újabb hullám itthon, ha lesz is az csak az oltatlanok hulláma lesz, mi támadunk és a vírus védekezik, maszk nem kell, visszatérhetünk a normál élethez és még egy rakás hasonló.
    Ez az "sikersztorik vagyunk" most visszaütött, mert vér ciki lenne nekik, hogy ezt a diadalünnepet egyetlen másodperc alatt a kukába dobják és korlátozásokkal jöjjenek. Maradt a nagyon óvatos lépés, hogy a tömegközlekedésen kell a maszk.
    Egyelőre ennyi, mert nagyon hülyén venné ki magát, hogy a sosem látott volumenű augusztus 20/vadászati/eukarisztikus gyüli/békemenet és hasonló agyon reklámozott tömegrendezvények után 2 perccel zárás és maszk. Tudják ezt ők is, maximum majd hibáztatnak mindenkit is. Az oltatlant, a 2x oltottat, nyugatot.

    inf3rno: Na igen, kíváncsi vagyok, hogy hány nyugdíjas van és lesz kórházban/lélegeztetőn, aki nemrég még ott toporgott a békemeneten, hiszen a Viktort/Merkelyt hallgatva elhitték a dolgot, miszerint supermanként grasszálhatnak a többszázezres tömegben, mert a kormány megvédte őket a vírustól (is) teljes mértékben. Ugye ezt is egy sikertörténetként nyomták, hogy mennyien részt vettek. Most vajon mennyit kell közülük ápolni coviddal?

    [ Szerkesztve ]

  • Qtya123

    őstag

    válasz proradeon #39517 üzenetére

    Van a rokonságban rendőr és azt mondja, hogy a kötelező oltás miatt muszájból oltató kollégái szinte kizárólag Sino-t kérnek. Úgy vannak vele, hogy az egy alap vakcina, azzal biztosan minimálisabb a kockázata bármilyen mellékhatásnak és jobban bíznak benne, mert érthetőbb számukra, hogy hogyan működik.

    Mondjuk ők fiatalok, szóval gondolom jobban reagál rá a szervezetük, mint az idősek esetében.

    Ennél részletekbe menőbb statisztika van valahol életkor (és esetleg mellé oltás óta eltelt időtartam) tekintetében? [link]

    Mert ez így önmagában nem nagy támpont, hogy mi van a 30-40 közötti Sinos népekkel:

  • Qtya123

    őstag

    válasz tisn #39687 üzenetére

    "tul sok lehetosege nincs a kurmanynak, balra a sziklafal, jobbra a kharubdisz, merre rantsa a kormanyt?"

    Semerre nem rántja. Elengedte a kormányt, rálépett a gázra, becsukta a szemét és várja, hogy mi fog történni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák