Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsoooooo

    tag

    Hali!

    Nem túl rég találtam a fórumra, de végigolvastam úgy kb 1-től 5000 -ig és 10000-től idáig a hozzászólásokat, hogy nagyjából képben legyek .

    Nekem is van egy ilyen masinám, torrentre és file megosztásra vettem. ddwrt van fennt.
    Egy db 640-es samsung noti sata vinyo van rádugva , nincs külön táp hozzá.

    egykét dolog nem megy a transmissionnal: (vargalexnél található 2.20-as )
    Ha beállítok watchdir-t akkor el se indul a transmission. Termeszetesen a megadott directoryt létrehoztam.

    Igazából a watchdir azért kellene, mert a webes felület nem managelhető androidos telefonról.
    A transdroid progival pedig nem lehet a teló filerendszerére letöltött torrent filet hozzáadni.
    Viszont a watchdir könyvtárba fel tudnám másolni a torrent filet, de hát mondom watchdirrel el se indul a transmission.

    Vargalex firmwareval gondolom megy.

    más:
    Scene torrenteknél szokott lenni a filmekhez mellékelt felirat rar formában. namost a filmet tök jól ki tudom rarozni az unrarrral , mindet, sose volt hiba eddig, de a feliratokat meg egyet se tudok, "Not enough memory. Program aborted"-et kapok. Ötlet?

    azon gondolkodok hogy áttérek vargalex versionra. Mert a swap is úgy kellene mint egy falat kenyér.
    Csak félek hogy amik most működnek, azzal meg szenvedni fogok. a wifi, az a sok port forward, ami be van állítva...

    Kellemes Húsvétot!
    Zsozso

    [ Szerkesztve ]

    Zsozso

Új hozzászólás Aktív témák