Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vaják92

    friss újonc

    Üdv mindenkinek!

    Most tartok az ”Államérdek” küldetésnél és lenne pár kérdésem attól, aki ismeri a játékot.
    SPOILER alá rejtem, hogy aki nem jár még itt, az ne lássa.
    (Egyébként nekem kimaradt a Witcher 3 valamiért, és nemrég kezdtem neki.) :))

    Szóval alapból nehéz a választás Dij, és Roachék között.
    Ugye Roach barát, többször mentett meg stb. Dij is barát, de máshogy.
    Nem akarom, hogy Ciri császárnő legyen, de elvittem az apjához.(csináltam egy mentést direkt előtte).
    Tudom, hogy így akkor Dij mellé kell álljak az oke.
    Mi van ha nem viszem el az apjához Cirit, és Roach mellé állok? Akkor Cyris és a Skelligei barátaim fognak meghalni? Vagy azok Nilfgrad győzelme után is ott lesznek?
    Szerintetek melyik a legjobb választás ebben a küldetésben?
    Komolyan ez, és a Fás küldetés is arra késztetett, hogy 1-2 nap gondolkodási idő kell!
    Hihetetlen ez a játék. :K

    Köszönöm előre is a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Vaják92

    friss újonc

    válasz Jorus #23142 üzenetére

    Hopsz, ez csúnya hiba volt úgy, hogy már 180 órám benne van. :U
    Igen az világos, hogy melyik oldal melyik befejezést váltja ki. Persze ha nem viszem el Cirit a császárhoz, akkor ha Nilfgrad nyer nem lesz Császárnő. (Én ugye elvittem, de csináltam egy mentést direkt közvetlen előtte a temetésen). Lehet vissza fogom tölteni, mert megmondom őszintén faj az ember szíve elárulni azt, ki segített nem egyszer..Legalább is nekem mindenképpen.
    Semmiképpen nem akarom, hogy Ciri császárnő legyen, de ha nem töltöm vissza, akkor Dij mellé kell álljak.
    Te mit választottál egyébként?
    Viszont tegyük fel, hogy vissza töltöm a gamet és nem viszem el a császárhoz, és Roche mellé állok, akkor Nilfgrad győz, ez oke. Skelligen mi lesz a csajjal aki ott a királynő, illetve az apjával, testvérével?
    Ők élni fognak továbbra is? Vagy mivel ellenálltak Emhyr kivégzi őket?
    Még egy kérdés, amit kapok a császártól lovat, az jobb mint a régi? Vagy csak a színe más? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Vaják92

    friss újonc

    válasz Jorus #23144 üzenetére

    Az igen, akkor én elbújhatok ezzel a 180-al. :)

    Mindenesetre köszönöm a több mint kielégítő válaszokat.

    Úgy döntöttem, hogy akkor inkább vissza töltöm a játékot és Cirit nem viszem el az apjához, így választhatom azt, hogy Roche oldalára állok, ahogy Ő is megtette már sokszor velem. Így Ciri nem lesz császárnő semmiféleképpen.
    Megnéztem, hogy ha Dij-t választom milyen. Háát amikor Roche rám nézett amikor kimondtam, olyan csalódott volt. :/ Sajnos ezt a szálat jobban is ki lehetett volna dolgozni. Talán úgy, hogy rábeszélni Roche-t, hogy csatlakozzon Ő is… Tulajdonképpen Dijkstraval értek egyet, de csak nem hagyhatom a barátokat leöletni…
    Durva, hogy egy játék ennyire hasson az érzelmekre. God OF War után elég durva. :))

  • Vaják92

    friss újonc

    válasz Lenry #23149 üzenetére

    Mármint úgy érted, hogy császárnő lesz-e vagy sem ha valamelyik oldalt választod?
    Mert ha ez a kérdés, akkor de, számít!
    De csak abban az esetben, ha Cirit elviszed a Vad falkával küzdött csata után a Császárhoz.Ha nem viszed el a császárhoz, akkor bármit csinálhatsz nem lesz az.
    Ha nem ez volt a kérdés, akkor félreértettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák