Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FragBoy

    csendes tag

    válasz bolic #1853 üzenetére

    Na hogy ne legyek teljesen OFF, én is csatlakoztam a TF2-sek táborához.

    Nem csak neked volt problémád az 576al.
    Két játékot akartam akciósan megrendelni tőlük: BF2 deluxeot, és a TF2-t. Múlt hét hétfőn neten keresztüli rendelés, mert így 5000HUFra jött volna ki a 8000 helyett. (Hülye egy piacpolitika, a boltjuk ugyanis 2 km-re van tőlem) Emailben visszaigazolást megkaptam, másnap kedden hívnak. TF2 elfogyott, de a BF2-t küldik ,csütörtökön szállítják akkor. Mondom így is jó. (Nem kellett volna) Vizsgaidőszak miatt úgy is egész nap otthon seggelek.
    Csütörtökön nem jött a futár, telefonos ügyfélszolgálat már nincs este 6-kor. Viszont a netes megrendelési állapotnál ott van, melyik boltból küldik. Ők még nyitva vannak ilyenkor, felhívom őket. Azt mondják ők feladták, valószínűleg a futárszolgálattal van a gond, de hívjam fel másnap a központot. Másnap reggel megint csak én hívok:a központ is megerősíti az elküldést, megadják a futárszolgálat telefonszámát, hívjam őket. Felhívom a DSL-t Név, cím alapján nincs ilyen csomag a nevemre a rendszerben. Mondtam hogy már kedden feladták a csomagot. A válaszuk csak az volt, lehet akkor még nem érkezett meg vhogy, vagy elkallódott Mostmár totál nem voltam képben. 15 percre a DSL hívása után csörög a mobilom, 576-tól hívnak: Sűrű bocsánatkérés közepette modják, hogy a megrendelt játék nincs raktáron, és nem akarok-e esetleg másikat rendelni...Fel sem adták mert nem volt mit, de közben folyamatosan állították, hogy már elküldték. Kb. 500 Ft telefonálgattam el a semmiért. Király.

    Persze a TF2-t külön megrendeltem én is a CD galaxistól közben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák