Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap esőben indultam dolgozni de mire odaértem elállt. Persze full vizes minden és idő kell hogy kiszáradjon. Szerencsére többnyire a födémen egerésztem. Sikerült felállítanom a székállást és a taréjszelement. Mindent szinteztem hogy a számolt méretek működjenek. Nem is tudom mi lenne velem ha nem lenne ez a trigonometriai kalkulátor. Mehetnék vissza az alapokhoz tng. ctng. ami rengeteg időt venne el. Persze izgulok hogy ha rászabok egy pár szarufát hogy minden stimmel e. De azért általában szokott. Készítettem pár képet de nem lettek a legjobbak. [kép] Ismét egy hiányzó terasz amit majd ideiglenesen meg kell oldanom mert természetesen a tetőszerkezet kifut rá. Elképesztő hogy ezt egyáltalán nem veszik figyelembe a kőművesek. :F
    Ma bedobálom az egész pár szarufákat és amennyi élszarufát csak tudok beteszek. Jó lesz birkózni a 8 méteres fákkal. Ilyenkor azért eszembe jut mi a fenéért csinálom egyedül. Tegnap is mire a széket összeraktam teleszaladt a naci. :(
    Boldinak nem adtak újabb gyógyszert. Kataflam cseppet lehet neki adni hátha jobban lesz tőle.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák