Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már 4 előtt kipattant a szemem és nem akartam elhinni hogy még nem kell kelni. Elfeküdtem a nyakamat de amúgy egészen kipihenten ébredtem.
    Tegnap nagy vonalakban sikerült befejezni a lécezést és a szegést. Mai penzum a lécezés totál befejezése, bádog felverése és 2 tetőablak beépítése. Lényegében a holnapi cserepezésre kellene rákészülnünk. Remélem sikerül a dolgot összehozni. Rühellem ezeket a tetőfelújításokat! Általában belefutunk a régi szakik extrém szar munkavégzésébe. Most pl. egy 7 cm.-es törést kellett kihozni a síkból amire a palát rá lehetett hajlítani de a cserép nem viszi el. Agyam eldobom hogy miért nem használtak zsinórt. :W
    Sári tegnap egész nap lázas volt de éjszaka már talán megfordult rajta. Boldi kevésbé csúszott bele ebbe a kórságba. Helyettesítették a doktornőnket és azonnal elsőre antibiotikumot kapott mindkettő és nem kellett eljátszanunk azt hogy elsőre egy szart sem érő homeopátiás retket szedünk amíg totál le nem betegszenek és csak utána jön az antibiotikum.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák