Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Végre átaludtam az éjszakát de ehhez az is kellett hogy későn aludtam el. A tegnapi napunk pihengetéssel telt el.Délelőtt amíg édes főzött én gyorsan felporszívóztam és a vizesblokkot kitakarítottam. Épp csak a szinten tartással foglalatoskodtam. Majd ebéd után lefeküdtünk. Édes megpróbált aludni én pedig újra néztem a transformers 3-at. Még mindig magam alá vizelek a gyönyörűségtől milyen király az a film. Persze édesnek a haja hullik tőle. :DD
    Este a híradóban volt hogy a GYES összege csökken jelentősen az adóváltozások miatt. Bevallom eddig nem is foglalkoztam ezzel mert nem érdekelt. Elmentem egy kalkulátor oldalra és édes fizetéséből kiszámoltattuk augusztusi születéssel. Az hogy leesett az állam az nem fedi a valóságot! :Y A gyermek másfél éves koráig még csak csak adnak valamennyit de utána?! Gyakorlatilag 25 rugó jár ami számunkra éhhalállal egyenlő. Tehát már most tudjuk hogy bölibe kell adnunk. Borzalmas hogy erre a szociális rendszerre akarnak az emberekkel gyereket vállaltatni? :W Még jó hogy számunkra fontosabb volt a lurkó mint az hogy mennyiből jön ki. Azért ezt még emésztenem kell...
    Ma megyek dolgozni. Befejezzük a lefolyókat a csatornánál. Remélem időben végzünk és esetleg a közeljövőben lesz még munka a srácnál.
    Cunci este tért vissza hozzánk. Nagyon jó hangulatban volt! Érezni lehetett rajta hogy hiányoztunk neki. Sokat ölelgetett és puszilgatott minket ami igazán szívmelengető volt.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák