Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakik,

    Van esetleg valakinek PowerWalker szünementese amibe raktak SNMP Card 2-t?
    Megvettem, beszereltem, hogy az esetleges jövőbeni hibákat elmentse, kiolvasható legyen és tudjam monitorozni.
    A kártyánál írják a webes elérést, de nem jöttem rá hogy kivitelezhető. Azt hittem Powerwalker szerverére fog rácsatlakozni miután megkapta a netet és egy ottani fiókhoz csatolhatom, de sajnos ilyen részt nem találtam. Hogy lehetne ezt webes távoli felügyelettel is figyelni?

    A másik kérdésem, hogy az e-mail értesítést nem tudom beállítani. Gmail fiókkal próbálkozok, olyannal is melyben nem aktív a kétlépcsős azonosítás, de semmilyen beállításokkal nem akarja kiküldeni a teszt e-mailt. Ez fontos lenne ha már a webelérést nem tudom létrehozni, hogy legalább értesítést küldjön gond esetén. Van előre beállított Gmail is rajta, ott egy gombnyomással Authorize, de sajnos hiába vagyok belépve adott böngészőben a fiókba egy hibaüzenetet ad vissza.
    Erre valakinek esetleg ötlete aki használja?

    Köszi :R

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák