Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz rita7107 #36927 üzenetére

    "Ha "ide" tartoztál, itt voltál jó, de "ott" nem."

    Ez mindig volt vmennyire mindenhol. A probléma sztem ennek a legszéle a Rákosi/ÁVOs féle aki "Aki nincs velünk, az ellenünk van." és ez ~2008tól szépen mindenhol megjelent. pl. "Aki magyar a f*re szavaz."
    1990-2008/2010ig moon sokkal inkább a Kádár féle “Aki nincs ellenünk, az velünk van“ dívott. Nagyon nagy a difi a kettő közt.

    ----

    "Rengeteg pénzt lehetne elkölteni mire itt rendes lenne a tömegközlekedés."
    Már ha sűrítenének lehet segítene.... de amit nem értek Pécs, Debrecen vonalból kiindulva az az, hogy az elmúlt 10évben rengeteg pénz volt mindenre. "Minden" iskolát felújítottak, "minden kórház" csillog villog, új szárnyak épültek, közművek kiépültek, megújultak, közlekedésre "végtelen" pénz volt dimenziokkal jobb mint 10 éve... Pécsen és Debrecenben. Értem én, hogy 90%ban EUs pénz de akkor is, hogy a fenében van, hogy eközben Szfvár kb mindent elbukott.
    Tessék csak a legutobbi modern városokra gondolni. És ez hosszú távon nagyon nem mindegy.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák