Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Ano #3510 üzenetére

    3 napig nem pánikoltam hidd el ! Csak kb nem értettem, higy miért nem tudok tovább lépni rajta. A Mobilon a Safari böngészőből tudtam megnyitni és csak asztali módba mivel ha mobil módot szerettem volna akkor egyből a DS Router porgrammba akart tovább vinni. És ezért volt a vakon kattintás is mert nem láttam normálisa a szöveget a kijelzőn se húzogatni se semmit nem lehetett de hála istennek tovább lépni lehetett aztán mnet az OK és kész. Utánna már jó lett a gépen is a böngésző. Most az lenne a kérdésem , hogy ha megformázom a vinyot amit meg is tettem a Routerral utánna miért nem lehet lecsatlakoztatni az oldalsó gombal aztán be a gépbe film rámásol és vissza? Azt mutatja higy nincs rajta film a video mappába? Akkor , hogyan kell filmet rárakni? Plusz ha van itt aki Iphonos és használja az Infuse programot ami a legjobb szerintem ilyen célra es az van az  tv re is. Hogy lehet beállítani , hogy lássa a video mappát mondjuk de úgy hogy ne hálozaton belül!! Pld szeretném a telefonnal más városból is elérni a filmjeimet . Előre is köszi a válaszokat. És az eddigieket is. ui: kimondottan azért vettem, hogy ha szükség lesz rá akkor innen el tudjam érni a filmeket képeket esetleg. Mivel sokan írták a Face csoportba is , hogy működik és nem kell ezért Nast vennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák