Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany76

    tag

    válasz Sanyi.mTs #72864 üzenetére

    Átállás nem volt nehéz a rendszer automatikusan arra váltott. A jogosultságok megadása kissé másképp működik. Ha adminisztrátor vagy akkor automatikusan látod az összes képet ami a photo alatt van. Az user felhasználók csak azokat fogja Iátni amelyekhez az admin ad hozzáférést. Adminként tudod idősorrendben látni a képeket ahogy készültek (alapban ezt is dobja be) illetve váltható klasszikus mappanézetre is amit te alakítottál ki. Van a saját tárhely ami a home/photos alatt található képek illetve a megosztott tárhely a photo mappa alatt. Ami tetszik hogy lehet saját albumokat kialakítani különböző kepekből összeválogatni majd azt akár megosztani. Van arcfelismerő funkció is bár én azt nem használom. Meg címkéket is rakhatsz talán ezt tudta már az előző verzió is.
    Az új app is működik és ott is sokmindent be lehet állítani. Egyenlőre nagyobb rendellenességet nem tapasztaltam. Pár kattintas alatt tudsz kiválasztott képeket vagy akár egész albumot is megosztani. Beállítható jelszó is és érvényességi idő is a nyilvános megosztáshoz. Aki szerette a photo stationt az szerintem meg tudja ezt is szokni. Kis idő még megszokod de jó. Szívesen segítek akár privátban is ha elakadsz.

Új hozzászólás Aktív témák